Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Maturzysty

Email Drukuj PDF

10_dzien_maturzystyCoraz większymi krokami zbliżają się matury a z nimi czas pożegnania z naszymi maturzystami. Tradycją LO ETE stało się już, że na jeden dzień maturzyści mogą wprowadzać swoje zasady w szkole - powiedzieć nam w jakich kolorach mamy się ubrać i czy obdarować ich by uśmierzyć ich smutek przed pożegnaniem szkolnych murów - czasami są to piosenki, czasami wiersze albo małe upominki wykonane przez pozostałych uczniów.

Ten rok kontynuował naszą szkolną tradycję. Uczniowie trzecich klas sami przyszli przebrani w stroje niekoniecznie szkolne. Zawitali również do naszej szkoły podstawowej, gdzie nasi uczniowie zaśpiewali im piosenkę wychwalającą pracowitość mrówki.

Życzymy im owocnych przygotować do matury!

Zdjęcia:

{morfeo 63}

Poprawiony: środa, 07 kwietnia 2010 09:07  

Zasady naboru do LO

LO2019 NABÓR DO LICEUM OSTATNI

Licznik odwiedzin

Dzisiaj61
Yesterday363
Week1549
Miesiąc817
Wszystkie341244

Currently are 13 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...