Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2009-2010 Gimnazjum ETE - w programie AU

Gimnazjum ETE - w programie AU

Email Drukuj PDF

logo_ceo_auOtrzymaliśmu wspaniałą wiadomość, że Gimnazjum ETE zostało zakwalifikowane do drugiej edycji programu akademia uczniowska realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (www.ceo.org.pl). W ramach tego programu w naszej szkole będą działać Szkolne Koła Naukowe, gdzie uczniowie w aktywny sposób będą pogłębiali swoją wiedzę oraz umiejętności, zwłaszcza w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych.

Uczniowie będą planować i przeprowadzać różne eksperymenty naukowe, jak również planujemy wyjazdu naukowe. Nauczyciele prowadzący zajęcia będą mieli okazję podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoelniach i warsztatach organizowanych przez ekspertów programu. Szkoła również otrzyma wyposażenie laboratoryjne, które umożliwi nam jeszcze ciekawsze przeprowadzanie zajęć.

Akademia uczniowska będzie uzupełniać działania naszego szkolnego programu - akademii umiejętności. Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do udziału w tym programie - poszerzy on zakreś zajęć oferowanych naszym uczniom.

Projekt jest współfinansowany ze środków Uni Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj241
Yesterday375
Week241
Miesiąc8566
Wszystkie339936

Currently are 13 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...