Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Noc filmowa w ETE

Email Drukuj PDF

Noc Filmowa w ETE

 

Pomiędzy 20 i 21 kwietnia w Gimnazjum i Liceum ETE odbyła się szkolna Noc Filmowa, kiedy w kameralnym gronie oglądaliśmy pierwszą trylogię kultowej serii „Gwiezdne Wojny”.

 

Na początku zmierzyliśmy się z „Mrocznym Widmem”. Pokonaliśmy je przy użyciu lampy błyskowej aparatu Alicji. Nie przeszliśmy tego jednak zupełnie bez szwanku - kilka osób odczuło symptomy sygnalizujące niedobór materiału nadającego się do przetworzenia w energię w ich żołądkach. Deficyt został uzupełniony pizzą, chipsami i innymi produktami spożywczymi.

 

Po wzmocnieniu się stawiliśmy czoła „Atakowi Klonów”, który przetrwaliśmy, pochłaniając hektolitry mieszanki kofeiny z cukrem zwanej potocznie „Colą”.

 

W końcu okazało się jednak, że nie jesteśmy niepokonani, a już zwłaszcza wtedy, gdy usiłujemy przeciwstawić się „Zemście Sithów” niosącej ze sobą dodatkowo gigantyczną porcję senności. Jedynie nielicznym udało się wytrwać. Na tych, którzy nie poddali się Śpiącej Stronie Mocy, czekał jedyny w swoim rodzaju koncert wykonawców takich jak Chrapiący Chłopiec w Śpiworze, Wiosenne Kociaki zza Okna czy też Pękające ze śmiechu Nieśpiące Dziewczyny.

 

„Muzyka” była na tyle głośna, że zdołała wzbudzić w poległych siłę do wyrwania się ze szponów Snu, a ponadto wywołać chęć do sprawdzenia czy gdzieś wśród nas nie ukrywa się Freddy Krueger.

Po przeczesaniu najciemniejszych zakątków szkoły ze spokojnymi sercami usadowiliśmy się na kanapie, konwersując w oczekiwaniu na wschód słońca…

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj177
Yesterday235
Week1783
Miesiąc5238
Wszystkie330576

Currently are 12 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

bannerkaruzela

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

ang 

ekg

interblok

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation