Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2012-2013 [Gim i LO] Finał Biegu T.Kalide w ETE

Finał Biegu T.Kalide w ETE

Email Drukuj PDF

image001

W czwartek 23.05.2013 odbył się w naszej szkole finał Biegu Śladami Theodora Kalidego organizowanego przez Stowarzyszenie Gliwickie Metamorfozy i Szkoły ETE. Uczestniczyło w nim 6 drużyn z gliwickich szkół podstawowych i gimnazjów. Zadaniem uczestników Biegu było przejście wyznaczoną trasą biegnącą przez miejsca związane z postacią słynnego rzeźbiarza. Ostatnie zadanie - ułożenie puzzli przedstawiających jedną z rzeźb - miało już miejsce w budynku LO i Gimnazjum ETE. Wszystkim uczestnikom Biegu gratulujemy świetnej wiedzy i dobrej zabawy.

Bieg ten nie był jedynym efektem współpracy naszej szkoły z Panią Małgorzatą Malanowicz  i Gliwickimi Metamorfozami. Opiekujemy się także pomnikami na Cmentarzu Hutniczym, a we wrześniu odbędzie się  piknik w ogrodzie  Szkół ETE połączony z wystawą poświęconą T.Kalidemu, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

 

Poprawiony: wtorek, 04 czerwca 2013 09:17  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Yesterday205
Week1820
Miesiąc5254
Wszystkie287097

Currently are 22 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

ang 

ekg

 

Logo schools500reformation