Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Archiwum Aktualności 2012-2013 [Gim i LO] Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Rozstrzygnięcie Konkursu "Znam Unię Europejską"

Email Drukuj PDF

Dzisiaj (6.06.2013) w auli naszej szkoły gościliśmy młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej ETE. Powodem tej wizyty był II etap Konkursu "Znam Unię Europejską" przygotowanego przez uczennice gimnazjum będące członkiniami Europejskiego Klubu Gimnazjalnego.

Wzięło w nim udział dziesięciu uczniów z klas 3-5 SP, którzy najlepiej napisali test w I etapie konkursu. Po zaciętej walce, polegającej na udzieleniu odpowiedzi na wiele trudnych, a czasami zaskakująco łatwych pytań, została wyłoniona najlepsza trójka. Między uczniami z klasy 3a a 4 rozegrał się finał. Każdy z nich odpowiadał na 7 pytań (publiczność, czyli ich koledzy z klasy, domagała się jeszcze paru kolejek pytań), które pozwoliły wyłonić zwycięzcę.

Została nim Maja Zając z klasy 3a, jej klasowy kolega Aleksander Pizoń zajął drugie miejsce, a trzecie przypadło Wojtkowi Śliwińskiemu z klasy 4. Gratulujemy wiedzy, szczęścia i opanowania emocji w konkursie. Pozostałym uczestnikom przypadły nagrody pocieszenia i satysfakcja z wiedzy, którą przyswoili sobie, przygotowując się do konkursu.

Specjalne podziękowania dla uczennic z klas I i II gimnazjum za przygotowanie obu etapów, pytań do konkursu i profesjonalne przeprowadzenie finału.

Konkurs

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2013 13:22  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj72
Yesterday261
Week333
Miesiąc3910
Wszystkie329248

Currently are 10 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

bannerkaruzela

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

ang 

ekg

interblok

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation