Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Drukuj PDF

G_dwoch_uczniow_w_lawceOkres nauki w Gimnazjum jest okresem kluczowym w edukacji dziecka. Budując na fundamencie wiedzy wyniesionej ze Szkoły Podstawowej, uczniowie przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego, który zadecyduje, w jakiej szkole ponadgimnazjalnej będą mogli kontynuować naukę. Jednocześnie w tym okresie w bardzo  dynamiczny sposób kształtuje się charakter gimnazjalisty.

Szkoły ETE są bezpiecznym miejscem, w którym dzięki solidnej pracy uczniowie efektywnie opanowują wiedzę oraz zdobywają umiejętności sprawdzane na egzaminie gimnazjalnym. Zapraszamy do spojrzenia na zestawienie naszych wyników na tle wyników gliwickich gimnazjalistów.

Pomagamy naszym uczniom rozwijać ich zainteresowania. Promujemy pozytywne wzorce zachowań  i dbamy o ich całościowy rozwój. Nasza oferta pokazuje co nas wyróżnia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą Szkołą, zapraszamy na nasze Dni Otwarte. Na naszej stronie mogą Państwo również znaleźć wszystkie informacje o naborze oraz o dostępnych stypendiach.

Poprawiony: niedziela, 23 września 2012 15:13  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Yesterday328
Week1635
Miesiąc7073
Wszystkie306091

Currently are 14 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

ang 

ekg

 

Logo schools500reformation