Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Drukuj PDF

mgr Maria Czudek

Dyrektor Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego ETE im. Alberta Schweitzera

Nauczyciel biologii i podstaw przedsiębiorczości (LO)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O sobie samej:

MariaCzudekPochodzę ze stolicy Śląska Cieszyńskiego, z przepięknego Cieszyna, ale mieszkam w Gliwicach już 38 lat i z tym miastem związane jest całe moje „dorosłe" i zawodowe życie. Zawsze chciałam zostać nauczycielem i moje marzenia spełniły się - moja praca jest moją pasją. Pracuję w Szkołach ETE w Gliwicach od samego początku ich istnienia, czyli od 1995 roku, ucząc biologii i podstaw przedsiębiorczości. Kocham szkołę i kontakt z "młodzieżówką". Moją mocną stroną jest cierpliwość i łagodność oraz szybkie zapominanie o przykrościach, zaś "słabością" - "za dobre serce". Jadam placki ziemniaczane ze skwarkami posypane cukrem (!), nie przywiązuję się do rzeczy, potrafię się cieszyć z tego, co akurat posiadam. Cenię odpowiedzialność. Wyprawy na obydwa wybrzeża Stanów Zjednoczonych i dwukrotnie do Izraela uznaję "jak na razie" za podróże życia.

Spełniło się wiele moich marzeń: rodzina, kochający mąż, wspaniałe dzieci i wnuki, uczę i wychowuję młodzież tak jak chciałam to robić, wiele podróżuję i spotykam ciekawych ludzi, mam wiernych i cierpliwych przyjaciół, pracuję społecznie, czasami ktoś chce słuchać tego, co mówię lub piszę.
Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 13:55  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
Yesterday235
Week1628
Miesiąc5083
Wszystkie330421

Currently are 14 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

bannerkaruzela

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

ang 

ekg

interblok

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation