Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Gimnazjum Osiągnięcia Uczniów Konkursy i Olimpiady

Osiągnięcia Gimnazjalistów w Konkursach i Olimpadach

Email Drukuj PDF

Rok Szkolny 2014/2015

  • Julia Rabus - III miejsce w kategorii singiel dziewcząt do lat 16 w XV amatorskich Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym 
  • Julia Rabus - III miejsce  w kategorii mixt do lat 18 w XV amatorskich Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym 
  • Artur Widera - II miejsce w zawodach o Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim w kategorii wiekowej 12-15 lat.
  • Zuzanna Ptak, Maria Wasilewska, Agata Żyła, Jakub Pawluś - III miejsce w konkursie "Ekoturniej" o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice
  • Michał Płonka - klasa II laureat Olimpiady Przedmiotowej z Chemii Sesja Jesienna Olimpus
  • Michał Płonka - lauretat organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach gimnazjalnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii.
  • Mateusz Płonka IIG - finalista Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii
  • Mateusz i Michał Płonka  IIG - drugie miejsce w finale konkursu "Duety Chemiczne"  organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach
  • Joanna Wojewódka z klasy IIG - wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Nie piszę do szuflady” w kategorii proza szkół gimnazjalnych w 2015 roku.
  • Joanna Wojewódka z klasy IIG - II miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Z Gałczyńskim łatwiej…” – listopad 2014 r.
  • Julia Raszka - wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie ALFIK HUMANISTYCZNY.

 Rok Szkolny 2013/2014

  • Gimnazjum ETE im.Alberta Schweitzera - V miejsce - konkurs na najlepsze gimnazjum powiatu gliwickiego, organizator - portal Gliwice Nasze Miasto 
  • 2G - wyróżnienie za akcję "Gliwiczaninie nie marnuj jedzenia" , organizator - Tesco dla szkół
  • Agnieszka Lenius, Maria Wasilewska, Zuzanna Ptak, Witold Masal - V miejsce - konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice "Ekoturniej"
  • Agnieszka Lenius - II miejsce - konkurs ekologiczny "Ekoturniej"
  • 2G i 3G - II miejsce - konkurs "Znam Unię Europejską", organizator - Dom współpracy polsko - niemieckiej
  • Mateusz i Michał Płonka - II miejsce - konkurs "Duety Chemiczne", organizator Pałac Młodzieży w Katowicach
  • Natalia Kowalska - wyróżnienie w XVI konkursie plastycznym dzieci i młodzieży "Piękno Beskidów i Bieszczadów"
  • Natalia Kowalska - finalistka Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Brazylii
  • Maria Wasilewska - III miejsce w ogólnopolskich zawodach tanecznych "Hip hop high level"
  • Maria Wasilewska - III miejsce w "Iskra Dance Contest" - zawody taneczne do lat 15
  • Maciej Węgrzyn Śliwka - III miejsce w Mistrzostwach Śląska w łucznictwie 

Rok Szkolny 2012/2013

  • Michał Czech zajął  I miejsce w grze podwójnej WTK Młodzików w tenisie ziemnym (dyplom)
  • Michał Czech zajął II miejsce w grze pojedynczej WTK Młodzików w tenisie ziemnym (dyplom)
  • Michał Czech zdobył I miejsce w grze pojedynczej chłopców w kategorii do lat 14 w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie o Puchar Prezydenta Miasta (dyplom)
  • Michał Czech zdobył I miejsce w grze podwójnej chłopców w kategorii do lat 18 w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie o Puchar Prezydenta Miasta (dyplom)
  • Agnieszka Lenius- kwalifikacja do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z bilogii - konkurs w trakcie
  • Piotr Wasilewski- kwalifikacja do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z chemii - konkurs w trakcie
  • Wyróżnienie w kategorii solistów dla Sary Grzybek w V przeglądzie piosenki turystycznej w Gliwicach
  • Michał Czech zajął II miejsce w grze pojedynczej w Halowym Turnieju Wojewódzkim Młodzikóww tenisie ziemnym - Chorzów (dyplom)
  • Michał Czech zajął II miejsce w grze podwójnej w Halowym Turnieju Wojewódzkim Młodzikóww tenisie ziemnym -  Chorzów (dyplom)
  • Maciej Węgrzyn-Śliwka zajął III miejsce (w kategorii paraolimpijskiej) w I Halowym Pucharze Polski w łucznictwie tradycyjnym -  Toszek (dyplom)
  • Michał Czech zajął II miejsce w grze podwójnej w Mistrzostwach Śląska Młodzików - Bielsko-Biała (dyplom)
  • Michał Czech zajął II miejsce w grze podwójnej w turnieju tenisa ziemnego WTK Kadetów w Bielsku- Białe

Rok Szkolny 2011/2012

  • Ewa Czarnożyńska została laureatką Przedmiotowego Wojewódzkiego Konkursu z Chemii

Rok Szkolny 2010/2011

  • Zofia Grondziowska otrzymała Wyróżnienie i nagrodę II stopnia w MiędzynarodowymKonkursie matematycznym "Kangur 2011" - Zosia zajęła 11 miejsce w powiecie
  • Ewa Czarnożyńska otrzymała Wyróżnienie i nagrodę II stopnia w MiędzynarodowymKonkursie matematycznym "Kangur 2011" - Ewa zajęła 12 miejsce w powiecie
  • Michał Mieszczak i Joanna Warwas otrzymali wyróżnienia w VIII Konkursie na pracę literacką dla gimnazjalistów "Mam pomysł na swoje życie" - "Kolega, przyjaciel czy wróg?" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach

  • Nasi uczniowe zajmują wysokie miejsca w ogólnopolskim konkursie chemicznym - Multitest [więcej]
    • Ewa Czarnożyńska zajeła 6 miejsce
    • Piotr Wasilewski zajął 12 miejsce
  • Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie w ogólopolskiej olimpiadzie Olimpus z chemii:
    • Ewa Czarnożyńska uplasowała sie na 14 miejscu wśród uczniów klas 2 gimnazjów
    • Piotr Wasilewski uplasował się na 18 miejscu wśród uczniów klas 1 gimnazjów
  • Ewa Czarnożyńska zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach

Rok Szkolny 2009/2010

  • Ala Witomska zdobyła III miejsce w Zawodach w Ujeżdżaniu Koni [więcej]
  • Nasiu uczniowie zdobywają wyróżnienia w konkursie matematycznym Kangur [więcej]
    • Zosia Grondzikowska - wyróżnienie II stopnia
    • Michał Mieszczak - wyróżnienie
    • Irena Izydorczyk - wyróznienie

Rok Szkolny 2008/2009

  • Adam Chrapek - Mistrzostwa Polski Juniorów i XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży [więcej]
    • Kombinacja (Slalom i Gigant) - srebrny medal
    • Slalom - 3 miejsce
    • Slalom Gigant - 5 miejsce

Rok szkolny 2007/2008

  • II etap Przedmiotowych Wojewódzkich Konkursów: historia - Maciej Brózda
  • II etap Przedmiotowych Wojewódzkich Konkursów: chemia - Anna Musioł
  • Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Deutschfreund 2007
  • V miejsce Karoliny Łodo w Miejskim Konkursie „Gliwice moje miasto"

Rok Szkolny 2006/2007

  • Maciej Przebieracz - Gliwicka Gala Młodych Talentów - statuetka Zwiastuny 2007
  • Jakub Rak – V miejsce w IV Rajdzie Rowerowym o Puchar ZSE-U
  • Jakub Rak – II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie „Jak Fizyk i Matematyk mogą pomóc sportowcom”.
  • Gimnazjum ETE - Antologia Poezji Dziecięcej – Zabrze 2007
  • III miejsce w Imprezie Krajoznawczo-Przyrodniczej „Smolnica 2006”
  • I miejsce Gimnazjum ETE w miejskim konkursie „Segregujesz-Odzyskujesz”.
  • Maciej Przebieracz – II miejsce w konkursie na wiersz organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Gliwicach
  • Maciej Przebieracz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Laur Wierzbaka”
  • Maciej Przebieracz – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Bez Granic”

Rok Szkolny 2005/2006

  • V edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego dla gimnazjum organizowanego przez ZSO nr 4 w Gliwicach - Michał Rawlik - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - Jakub Rak - laureat: 2 miejsce w województwie śląskim, 17 w kraju
  • VII Wojewódzki Dwuosobowy Konkurs z Fizyki dla Gimnazjum - I miejsce Jakub Rak i Michał Rawlik
  • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla Gimnazjum
    • Matematyka - etap rejonowy: Jakub Rak
      - etap wojewódzki Jakub Rak
    • Fizyka - etap rejonowy: Jakub Rak, Michał Rawlik
      - etap wojewódzki Jakub Rak
    • Chemia - etap rejonowy: Jakub Rak, Michał Rawlik
      - etap wojewódzki Jakub Rak
    • Biologia - etap rejonowy Maciej Majka
  • Dyplom uznania dla grupy wolontariatu działającej przy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym ETE

Rok Szkolny 2004/2005

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla Gimnazjum - Ewa Kopeć
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla Gimnazjum - Jakub Rak
  • VI Wojewódzki Dwuosobowy Konkurs z Fizyki dla Gimnazjum - Jakub Rak, Michał Rawlik - III miejsce
  • Polsko Ukraiński Konkurs z Fizyki "Lwiątko 2005" - Jakub Rak - tytuł "kaon"
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik matematyczny" - Jakub Rak - laureat
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Człowiek i środowisko" dla Gimnazjum - Adam Mrowiec - II miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Jakub Rak - wyróżnienie III stopnia
  • Wojewódzki Konkurs dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych "Mix przyrodniczy" - Ewa Kopeć - finalistka.
  • IX Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką - Natalia Jerzak - wyróżnienie
  • XV Ogólnopolski Przegląd Literacki Dzieci i Młodzieży- Natalia Jerzak - wyróżnienie
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Gustaw Klimt - secesyjny wizjoner" - Łukasz Macha - kwalifikacja do wystawy

Rok Szkolny 2003/2004

  • Polsko Ukraiński Konkurs z Fizyki "Lwiątko 2004" - Ewa Kopeć - tytuł "kaon"
  • Polsko Ukraiński Konkurs z Fizyki "Lwiątko 2004" - Jakub Rak - tytuł "kaon"
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik matematyczny" - Jakub Rak - laureat
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - Jakub Rak - wyróżnienie III stopnia
  • Regionalny Konkurs Plastyczny "Gloria in Excelsis Deo" - Łukasz Macha - nagroda

Rok Szkolny 2002/2003

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla Gimnazjum - Krzysztof Siuda
  • "W poszukiwaniu Picassa - Ateńskie przeźrocza" - Łukasz Macha - udział w wystawie poplenerowej
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Europa Pokoju" - Łukasz Macha - wyróżnienie i kwalifikacja na wystawę
  • 3 Przegląd Plastycznej Twórczości dzieci i Młodzieży w Gliwicach - Łukasz Macha - nagroda
  • V Mistrzostwa Szkół Gliwickich "Bieg na orientację" - Gimnazjum ETE - VIII miejsce

Rok Szkolny 2001/2002

  • Uczniowie gimnazjum w składzie: Michał Szubert, Grzegorz Surowiecki, Michał Dyrkacz, Michał Szewczyk, Sebastian Wiśniewski zajęli III miejsce w I Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Pięcioosobowych Gimnazjów Niepublicznych. Rezerwowi: Krzysztof Siuda, Maciej Simek, Bartosz Szadkowski
  • Małgorzata Domino - IV miejsce w konkursie ekologicznym "Człowiek i środowisko" zorganizowanym przez ZSO nr4 w Gliwicach.
  • Krzysztof Czech, Małgorzata Domino i Mateusz Kozłowski - zajęli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Fizycznym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Gliwicach
  • Małgorzata Domino - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla Gimnazjum
  • Krzysztof Siuda - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla Gimnazjum
  • Małgorzata Domino - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla Gimnazjum
  • Filip Koza - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla Gimnazjum
  • Karolina Skowron i Natalia Szeremeta - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: kompozycja przestrzenna
  • Katarzyna Kot i Alicja Strociak - II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: kompozycja przestrzenna
  • Małgorzata Domino - III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: kompozycja przestrzenna
  • Małgorzata Domino - I miejsce w Szkolnym Konkursie Chemicznym dla Gimnazjum
  • Filip Koza - II miejsce w Szkolnym Konkursie Chemicznym dla Gimnazjum
  • Anna Siuda - III miejsce w Szkolnym Konkursie Chemicznym dla Gimnazjum
  • Małgorzata Domino - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla Gimnazjum
  • Krzysztof Siuda - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla Gimnazjum
  • Filip Koza - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla Gimnazjum

Rok Szkolny 2000/2001

  • Małgorzata Domino - III miejsce w konkursie plastycznym "Kolorowa baśń o 1001 książkach" w kategorii: ilustracja
  • Małgorzata Domino - (wraz z Anną Machulec z Gimnazjum nr 1 w Katowicach) zajęła I miejsce w II Wojewódzkim Dwuosobowym Konkursie z Fizyki dla Gimnazjum organizowanym przez Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach

Rok Szkolny 1999/2000

  • Małgorzata Domino - (wraz z Agnieszką Hanusik z I Gimnazjum STO w Katowicach) zajęła III miejsce w I Wojewódzkim Dwuosobowym Konkursie z Fizyki dla Klas I Gimnazjum organizowanym przez Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach
  • Małgorzata Domino - wyróżnienie w I Wojewódzkim Dwuosobowym Konkursie z Fizyki dla Klas I Gimnazjum organizowanym przez Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach
  • Uczniowie gimnazjum zajęli XI miejsce w II Turnieju Koszykówki "KOSZ ZA KOSZ"
  • Małgorzata Domino - wyróżnienie w konkursie "Nowe Tysiąclecie bez narkotyków" w kategorii: praca plastyczna zorganizowanym przez Biuro ds. Narkomanii oraz Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny "Karan" pod honorowym patronatem Premiera RP prof. Jerzego Buzka.
  • Małgorzat Domino - II miejsce w zawodach pływackich na dystansie 25 m
  • Małgorzata Domino - wyróżnienie w wystawie plenerowej "WLOCHY, FRANCJA, GRECJA"

 

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 10:57  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj150
Yesterday93
Week1056
Miesiąc4887
Wszystkie253363

Currently are 28 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

ang 

ekg

 

Logo schools500reformation