Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 r. nadszedł dzień podziękowań i pożegnań. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Alberta Schweitzera zakończyli rok szkolny 2015/2016.Uroczystości odbyły się w trzech turach w auli Szkół ETE.

Najpierw, o godz. 8.00, nasi najmłodsi z klasy 0 oraz klas I zaprezentowali swoje niesamowite talenty wokalne oraz taneczne, następnie dzieci z kółka teatralnego (pod opieką Pani Emilii Błach) opowiedziały - poprzez przedstawienie kukiełkowe - dobrą nowinę o zbawieniu.

O godz. 9.00 klasy II żegnały klasy III, prezentując bogaty program artystyczny. Po występach uczniów Pani Dyrektor Lidia Janik podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za pracę i zaangażowanie w czasie całego roku szkolnego. Nagrodziła także uczniów klas III - Jana Szaniewskiego oraz Pawła Dwornickiego za najwyższe wyniki w "Teście Trzecioklasisty". Rozdanie świadectw i pozostałych nagród odbyło się w klasach.

O godz. 10.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego świętowały klasy IV - VI. W jego trakcie uczniowie klasy V żegnali absolwentów Szkoły Podstawowej, prezentując swój wyjątkowy talent aktorski i wokalny w czasie przygotowanego programu artystycznego. Pani Dyrektor Lidia Janik po raz kolejny podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za pracę i zaangażowanie w czasie całego roku szkolnego, a także rozdała nagrody dla uczniów klas szóstych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem na zakończenie szkoły podstawowej. Wręczyła również - po raz pierwszy w historii SP ETE - statuetkę dla najlepszego ucznia w szkole oraz puchar przechodni dla klasy z najwyższą średnią ocen w SP ETE. Pierwszą z nagród otrzymała w tym roku Pola Filipkowska z klasy 4a, która uzyskała na koniec roku średnią 5,58. Natomiast wspomniany puchar wywalczyła klasa 4c, która osiągnęła wynik 4,99. Po uroczystości w auli Szkół ETE uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pozostałe nagrody.

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj67
Yesterday309
Week376
Miesiąc4081
Wszystkie285924

Currently are 34 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli