Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Liceum Osiągnięcia Uczniów Konkursy i Olimpiady

Osiągnięcia Licealistów w Konkursach i Olimpadach

Email Drukuj PDF

Rok Szkolny 2014/2015

  • Alan Majnusz, klasa 1 LO  - II miejsce w II Gliwickim Konkursie Recytatorskim „Ojczyzna w poezji” – listopad 2014
  • Zespół: Sara Grzybek, Zuza Ptak, Alan Majnusz - II miejsce w VII Przeglądzie Piosenki Turystycznej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez Oddział PTTK Gliwice – listopad 2014
  • Sara Grzybek i Agnieszka Lenius ILO, I miejsce w konkursie "Zostań chemicznym detektywem" na najlepszy chemiczny plakat 
  •  Sara Grzybek i Agnieszka Lenius ILO, laureatki konkursu "Zostań chemicznym detektywem"

Rok Szkolny 2013/2014

  • Grzegorz Urbańczyk- kwalifikacja do II (wojewódzkiego) etapu olimpiady historycznej
  • Grzegorz Urbańczyk - FINALISTĄ LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, organizator – Komitet Główny, z siedzibą w Instytucie Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Uniwersytetu Warszawskiego

Rok Szkolny 2012/2013

  • Grzegorz Urbańczyk- kwalifikacja do II (wojewódzkiego) etapu olimpiady historycznej
  • Irena Izydorczyk, Paweł Polok- udział w V Ogólnopolskim Konkursie z fizyki "Fizyka się liczy"

Rok Szkolny 2010/2011

  • Marta Król zwyciężyła w konkursie "Le piszę kliszę"

Rok Szkolny 2008/2009

  • V edycja Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego (Wrocław): Jakub Rak (finalista)
  • Jakub Rak - zawody II stopnia LVIII Olimpiady Fizycznej
  • Jakub Rak - zawody II stopnia LX Olimpiady Matematycznej
  • Jakub Rak - finał XX Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Fizyków
  • Karolina Chrapek - Mistrzostwa Polski Juniorów i XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży [więcej]
    • Slalom Gigant - złoty medal
    • Slalom - srebrny medal
    • Kombinacja (Slalom + Gigant) - srebrny medal

Rok Szkolny 2007/2008

  • Eliminacje Okręgowe Olimpiady Biologicznej – Oliwia Anders
  • Jakub Rak - IV miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Młodych Fizyków

Rok Szkolny 2006/2007

  • Łukasz Macha – Gliwicka Gala Młodych Talentów - statuetka Zwiastuny 2007
  • Jakub Rak - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie „Jak Fizyk i Matematyk mogą pomóc sportowcom"
  • Jakub Rak - V miejsce w IV Rajdzie Rowerowym o Puchar ZSE-U
  • VI miejsce dla LO ETE w zawodach strzeleckich chłopców „O Srebrne Muszkiety 2007”
  • II miejsce dla LO ETE w zawodach strzeleckich dziewcząt „O Srebrne Muszkiety 2007”
  • V miejsce dziewcząt z LO ETE w Noworocznych Zawodach Strzeleckich o Puchar Dyrektora Niepublicznego LO

Rok Szkolny 2005/2006

  • Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych -VII miejsce
  • Udział ucznia klasy IIIb - Michała Dyrkacza - w II etapie Olimpiady Historycznej
  • Dyplom uznania dla grupy wolontariatu działającej przy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym ETE

Rok Szkolny 2004/2005

  • VII Ogólnopolski Konkurs na Recenzję Filmową - Anna Siuda - I miejsce
  • I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji - Bartosz Szadkowski - I miejsce

Rok Szkolny 2003/2004

  • Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w Starsburgu "Euroscola 2004" - Bartosz Szadkowski - I miejsce
  • Gliwicki Międzyszkolny Konkurs Poetycki - Alicja Rytel - II nagroda
  • Gliwicki Międzyszkolny Konkurs Poetycki - Bartłomiej Kot - wyróżnienie
  • Miejski Konkurs "Debiut młodego reportera" - Agnieszka Kasperidus - laureatka
  • Międzyszkolny Konkurs na Pracę z Fizyki i Biologii - Małgorzata Domino - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs na pracę "Fizyka a Ekologia" - Małgorzata Domino - laureatka
  • Amatorskie Zawody Konne w Ujeżdżaniu - Małgorzata Domino - I miejsce

Rok Szkolny 2002/2003

  • Zawody o Mistrzostwo Sekcji Szachowej Miejskiego Domu Kultury w Gliwicach - Wojciech Zuziak - III miejsce
  • Halowe Mistrzostwa Gliwic w tenisie ziemnym - Tomasz Leśniak - II miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa P-1 - Małgorzata Domino - II miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa P-2 - Małgorzata Domino - III miejsc
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa L-4 - Małgorzata Domino - I miejsce
  • Amatorskie Zawody w Ujeżdżaniu klasa L-8 - Małgorzata Domino - I miejsce

Rok Szkolny 2001/2002

  • Madgalena Jaworska - zajęła III miejsce w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii OPEN KOBIET organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię Tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska i Katarzyna Borowiec - zajęły III miejsce w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii DEBLA KOBIET organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię Tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce i tytuł Mistrza na rok 2001 w II Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice w kategorii MIKSTA organizowanych przez Urząd Miejski w Gliwicach oraz Akademię tenisa Ziemnego ABJ - RETOUR
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w I Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar "ENKO" w grze pojedynczej kobiet w kategorii OPEN
  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w I Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar "ENKO" w grze pojedynczej dziewcząt w kategorii do lat 18
  • Zosia Bujakowska - I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Agnieszka Kasperidus - II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Michał Kaczorowski - III miejsce w konkursie plastycznym zorganizowany z okazji Dnia Ziemi w kategorii: plakat
  • Michał Niepoń, Paweł Pasiecznik i Filip Wójcik - I miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi
  • Bolesław Bujakowski, Michał Dyrkacz i Grzegorz Surowiecki - II miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi
  • Iwo Jeziorski, Sebastian Wiśniewski i Bartosz Szadkowski - III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowany z okazji Dnia Ziemi

Rok Szkolny 2000/2001

  • Madgalena Jaworska - zajęła I miejsce w tenisie ziemnym w XLIII Wojewódzkim Zlocie Ognisk i Klubów Rekreacyjno - Sportowych
  • Wojciech Zuziak - IV miejsce w Szachowym Turnieju o Mistrzostwo Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach
  • Grzegorz Mazoń - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej w kategorii: poezja śpiewana
  • Joanna Jaskelewicz - III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej w kategorii: poezja śpiewana
  • Konrad Straszak - zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiej Olimpiady Historycznej

Rok Szkolny 1999/2000

  • Uczniowie liceum zajęli IV miejsce w IV Wiosennym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Pięcioosobowych organizowanym przez ZSO Nr 4 w Gliwicach

Rok szkolny 1998/1999

  • Krzysztof Domino - udział w zawodach II - go stopnia XLVIII Olimpiady Fizycznej
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark zajął VIII miejsce w XXI Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyk o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark zajął I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Młodych Fizyków
  • Krzysztof Domino - wraz z Grupą Twórczą Quark został Wicemistrzem w Międzynarodowym Turnieju Młodych Fizyków w Wiedniu
  • Marcin Podżorski - nagroda główna w Międzynarodowym Konkursie matematycznym "KANGUR"

Rok szkolny 1997/1998

  • Krzysztof Domino - zajął VIII miejsce w VI KONKURSIE CHEMICZNYM organizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Gliwicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego
  • Krzysztof Domino - udział w zawodach II - go stopnia XLVII Olimpiady Fizycznej
  • Łukasz Krzyżanowski - EUROSCOLA itd.

Rok szkolny 1996/1997

  • Joanna Wołoszyn i Agnieszka Szwas - zajęły I miejsce w okręgowym Turnieju Tenisowym Juniorek Gra Podwójna
  • Artur Skowron - zajął V miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich stylem grzbietowym na dystansie 50 m.
  • Dorota Gibiec - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Poezji Miłosnej organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące im. A. Struga w Gliwicach
Poprawiony: czwartek, 18 czerwca 2015 19:13  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj81
Wszystkie174942

Currently are 52 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

bannerbezmaski

ang

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

holandia

bannerkaruzela

karuzelazjezykami 

ekg

bannerwarsztatpwnia

Logo schools500reformation