Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Licealiści nagrodzeni Stypendiami

Email Drukuj PDF

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  • Agnieszka Lenius     2015-2016
  • Grzegorz Urbańczyk 2014 - 2015
  • Grzegorz Urbańczyk 2013 - 2014
  • Irena Izydorczyk        2012 - 2013  [więcej]
  • Maciej Brózda             2011 - 2012  [więcej]  [więcej]
  • Maciej Brózda             2010 - 2011  [więcej]
  • Anna Musioł               2009 - 2010  [więcej]
  • Jakub Rak                   2008 - 2009 
  • Jakub Rak                   2007 - 2008
  • Katarzyna Kot             2006 - 2007
  • Anna Siuda                 2005 - 2006
  • Małgorzata Domino  2004 - 2005
  • Małgorzata Domino  2003 - 2004
  • Anna Czech                2002 - 2003
  • Aleksandra Macura  2001 - 2002
  • Bogna Czudek           2000 - 2001
  • Beata Szlachta           1999 - 2000
  • Krzysztof Domino     1998 - 1999

Stypendia Marszałka Województwa Śląskiego

Stypendia Prezydenta Miasta Gliwice

  • Michał Płonka               2016
  • Grzegorz Urbańczyk   2014
  • Grzegorz Urbańczyk   2012 [więcej]
  • Karolina Chrapek         2008
  • Ewa Kopeć                    2005
  • Małgorzata Domino     2003

Stypendia Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego

Pełne Stypendia Naukowe

  • Mateusz Płonka (50%)  2016 - 2019
  • Michał Płonka   (50%)    2016-2019         
  • Grzegorz Urbańczyk    2012 - 2015          [więcej]
  • Irena Izydorczyk           2011 - 2014          [więcej]
  • Anna Musioł                  2008 - 2011
  • Michał Izydorczyk         2008 - 2011
  • Magdalena Majnusz     2007 - 2010
  • Piotr Sobański               2007 - 2010
  • Jakub Rak                       2006 - 2009
  • Ewa Kopeć                      2005 - 2008
  • Katarzyna Kot                 2004 - 2007

Częściowe Stypendia

  • Piotr Witomski                (II stopnia - muzyczne i sportowe)   2016 - 
  • Mateusz Płonka              (II stopnia - językowe)  2016 - 
  • Natalia Kowalska            (I stopnia - j. niemiecki) 2015 - 
  • Ewa Partyka                    (I stopnia - j. niemiecki) 2015 -
  • Zuzanna Ptak                  (II stopnia - teatralne) 2015 - 
  • Jakub Trzoska               (II stopnia - j. angielski) 2015 -   
  • Agnieszka Lenius         (I stopnia - przyrodnicze) 2014 - 2017
  • Sara Grzybek                  (II stopnia muzyczne) 2014 - 2017
  • Zofia Grondziowska      (I stopnia plastyczne) 2012 -2015  [więcej]
  • Radosław Rusek            (I stopnia plastyczne)  2012 -2015  [więcej]

Stypendia Stowarzyszenia Szkół Zjednoczonego Świata

  • Tomasz Dworzecki    w 1999 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Mahindra College w Indii.
  • Krzysztof Domino       w 1999 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Dulwich College w Londynie.
  • Marcin Szala                 w 1997 roku otrzymał 2-letnie stypendium w Cliffton College w Bristolu.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu Szkół Zjednoczonego Świata można znaleźć na ich stronie internetowej.

Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 11:24  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj56
Wszystkie186068

Currently are 62 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

ang

kolkohistgeo

fraktale

interblok

tutoring

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

bannerkaruzela

karuzelazjezykami 

ekg

bannerwarsztatpwnia

Logo schools500reformation