Rok szkolny 2015/2016
 

Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Rok szkolny 2015/2016

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Na tę uroczystość  zaprosiliśmy naszych  ukochanych Dziadków. Przygotowaliśmy dla Nich coś dla ciała – pyszne ciasta i owoce – i coś dla ducha – zaśpiewaliśmy piosenki, wyrecytowaliśmy wiersz o tym jak bardzo Ich kochamy i jesteśmy wdzięczni, że są obecni w naszym życiu. Każda Babcia i każdy Dziadek otrzymali także prezenty – prace plastyczno – techniczne, które sami wykonaliśmy. Następnie zaproponowaliśmy naszym Gościom wspólną zabawę. Były konkursy, zagadki i tańce z balonami. To był bardzo miły dzień spędzony w towarzystwie wyjątkowych ludzi. Cieszymy się, że mamy tak cudownych Dziadków!

Pozdrawiamy

,,Tropiciele”

 

Zwycięstwo w konkursie plastycznym

W grudniu 2015 roku wzięliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Bojkowie. Tematem pracy były: ,,Bożonarodzeniowe dekoracje”. Bardzo chętnie wykonaliśmy kolorowe łańcuchy z papieru, śpiewające aniołki, choinkę, pod którą było mnóstwo prezentów. Wysiłek, jaki włożyliśmy w wykonanie świątecznych ozdób został doceniony przez jurorów. Jako grupa przedszkolna w kategorii ,,kompozycja przestrzenna” zajęliśmy I miejsce. Czy praca była tego warta? Oceńcie sami…

Pozdrawiamy

,,Tropiciele”

DSC02411

 

Życzenia świąteczne

DSC02497

DSC02489

 

Odwiedziny Mikołaja

W piątek 04.12.2015 r.  naszą grupę odwiedził Mikołaj. Ubrany na czerwono, z białą długą brodą, w jednej ręce trzymał dzwoneczek, a w drugiej to, na co czekaliśmy najbardziej – worek  z PREZENTAMI. Powitaliśmy go bardzo ciepło, zaśpiewaliśmy piosenkę: ,,Wszystkie dzieci Mikołaj kochają…”, a następnie po krótkiej rozmowie (nie chcieliśmy tracić czasu na dłuższą pogawędkę, ponieważ nasz wzrok utkwiony był na tym tajemniczym worku) Mikołaj zaczął rozdawać prezenty. Każdy z nas otrzymał owoce i przybory szkolne. Nasza pani zapewniła Mikołaja, że wszystkie dzieci były grzeczne, więc nikt na szczęście nie dostał rózgi. Po obejrzeniu prezentów mieliśmy sesję zdjęciową z Mikołajem, a następnie poczęstunek. Niestety, nasz Gość nie mógł z nami dłużej zostać, ponieważ śpieszył się do innych dzieci, które podobnie jak my czekały na niego z utęsknieniem.

Mikołaj

 

 

VI Przegląd Twórczości Kresowej

Dnia 25.11.2015r. wzięliśmy udział w VI Przeglądzie Twórczości Kresowej, który został zorganizowany przez SP 8 w Bojkowie. W konkursie uczestniczyło wielu wspaniałych wykonawców. My zaśpiewaliśmy piosenkę ,,Tylko we Lwowie” i zajęliśmy w kategorii przedszkole – II miejsce. Bardzo dziękujemy Pani Krysi i Pani Justynie, które swoją grą na gitarze i altówce sprawiły, że nasze wykonanie było jeszcze bardziej ciekawsze.

DSC02373

 


Strona 1 z 4

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie226393

Currently are 55 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe 1

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikonka