Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy na wykład dr. Marka Kaczmarzyka

neurony-lustrzane

15 kwietnia 2019 r o godz. 15.00 gościć będziemy w naszej szkole jako wykładowcę znanego neurodydaktyka, pracownika Uniwersytetu Śląskiego, dr. Marka Kaczmarzyka.

Konferencja składać się będzie z trzech 45 minutowych sesji, w czasie których dr M. Kaczmarzyk mówił będzie o neuronach lustrzanych - czyli umysłach bez granic. Będziemy uczyć się jak wspierać naszych uczniów w procesach poznawczych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Deklarację w formie zgłoszenia należy kierować do sekretariatu Szkół ETE (budynek GiLO). Udział w spotkaniu wiąże się z opłatą w wysokości 30zł, którą można uiścić w sekretariacie lub na konto szkoły. 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj138
Yesterday309
Week721
Miesiąc4249
Wszystkie273240

Currently are 42 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli