Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

V edycja konkursu przed nami

22 marca 2018 r. odbędzie się  międzyszkolny Konkurs pt. "Mini-karuzela ze Schweitzerem".

Jest to konkurs interdyscyplinarny dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. "Mini-Karuzela ze Schweitzerem" jest konkursem, który rozwija zainteresowania uczniów, daje  możliwość sprawdzenia swojej wiedzy interdyscyplinarnej i jej zastosowania w zadaniach projektowych,  rozwija umiejętność samodzielnego myślenia, planowania i organizowania pracy własnej oraz współdziałania w grupie.

Zadania konkursowe sprawdzają wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, a także podstawową wiedzę o życiu i działalności A.Schweitzera (literatura dotycząca tej postaci jest dostępna na stronie szkoły www.szkolyete.pl).

Szkołę może reprezentować jedna trzyosobowa drużyna.

Prosimy o przesłanie karty zgłoszenia w terminie do końca lutego na adres mailowy Szkoły lub adresy mailowe koordynatorów.

Adres mailowy Szkoły:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Fax: (32) 331-52-33

Koordynatorzy konkursu: Żaneta Sojka, Sandra Schubert, Hanna Witecy

E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń  odbędzie się półfinał. W takiej sytuacji opiekunowie ze zgłoszonych szkół na początku  marca zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą mailową o terminie półfinału.

Regulamin konkursu.

 

Nadchodzące wydarzenia

Nabór do SP ETE

Lekcje i konsultacje online - harmonogram

09.04 – 14.04.2020 – przerwa świąteczna (dni wolne)

16.04.2020 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

17.04.2020 – Koncert Wielkanocny w SP ETE

21.04 – 23.04.2020 – egzamin ósmoklasisty


 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj72
Yesterday450
Week1213
Miesiąc3237
Wszystkie343664

Currently are 28 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli