Wydarzenia
 

Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Dnia 16.09.2015r. drużyna piłkarska naszej szkoły składająca się z chłopców rocznika 2002-2003 brała udział w VI TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP. 
Organizatorzy utworzy trzy grupy, nasza drużyna trafiła do grupy z drużyną Filomaty oraz Śląską Akademią Futbolu.
W pierwszym meczu ulegliśmy drużynie ŚAF 3:0, drugie spotkanie bardziej wyrównane, zakończyło się niestety również przegraną wynikiem 2:0 dla Filomaty. Ostatecznie naszej drużynie nie udało się wyjść z grupy i nie awansowała do dalszych rozgrywek.
Naszą drużynę czeka jeszcze wiele pracy ale nasi zawodnicy posiadają ogromną chęć do walki, aby kolejne mecze kończyć jako wygrani.
turniej
 

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Dnia 15.09.2015r. drużyna piłkarska naszej szkoły składająca się z chłopców rocznika 2004 – 2005 brała udział w VI TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP.

Zawody rozpoczęły się od losowania grup, nasza drużyna trafiła do bardzo wymagającej grupy i musiał podjąć rywalizację z drużyną SP 20 oraz Śląską Akademią Futsalu.

W pierwszym meczu ulegliśmy zdecydowanie drużynie SP 20 przegrywając 6:0, w drugim meczu mimo szybko zdobytej bramki i prowadzeniu w spotkaniu, mecz z ŚAF zakończył się również przegraną 4:1. Jedyną bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył Igor Wolański z klasy 4b. Ostatecznie w turnieju drużyna zajęła 5 miejsce.  Nasi reprezentanci dalej będą trenować na zajęciach SKS piłki nożnej i starać się doskonalić swoje umiejętności i zgranie w drużynie , aby w przyszłości takich porażek było coraz to mniej.

SAM 2161

 


Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
Wszystkie226267

Currently are 52 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe 1

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikonka