Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Dnia 16.09.2015r. drużyna piłkarska naszej szkoły składająca się z chłopców rocznika 2002-2003 brała udział w VI TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP. 
Organizatorzy utworzy trzy grupy, nasza drużyna trafiła do grupy z drużyną Filomaty oraz Śląską Akademią Futbolu.
W pierwszym meczu ulegliśmy drużynie ŚAF 3:0, drugie spotkanie bardziej wyrównane, zakończyło się niestety również przegraną wynikiem 2:0 dla Filomaty. Ostatecznie naszej drużynie nie udało się wyjść z grupy i nie awansowała do dalszych rozgrywek.
Naszą drużynę czeka jeszcze wiele pracy ale nasi zawodnicy posiadają ogromną chęć do walki, aby kolejne mecze kończyć jako wygrani.
turniej
 

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Dnia 15.09.2015r. drużyna piłkarska naszej szkoły składająca się z chłopców rocznika 2004 – 2005 brała udział w VI TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP.

Zawody rozpoczęły się od losowania grup, nasza drużyna trafiła do bardzo wymagającej grupy i musiał podjąć rywalizację z drużyną SP 20 oraz Śląską Akademią Futsalu.

W pierwszym meczu ulegliśmy zdecydowanie drużynie SP 20 przegrywając 6:0, w drugim meczu mimo szybko zdobytej bramki i prowadzeniu w spotkaniu, mecz z ŚAF zakończył się również przegraną 4:1. Jedyną bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył Igor Wolański z klasy 4b. Ostatecznie w turnieju drużyna zajęła 5 miejsce.  Nasi reprezentanci dalej będą trenować na zajęciach SKS piłki nożnej i starać się doskonalić swoje umiejętności i zgranie w drużynie , aby w przyszłości takich porażek było coraz to mniej.

SAM 2161

 


Licznik odwiedzin

Dzisiaj38
Wszystkie230059

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe 1

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikonka