Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zbiórka elektrośmieci

W dniach 22 października - 6 listopada br. prowadziliśmy zbiórkę elektrośmieci na terenie naszej szkoły pod hasłem "Posprzątaj w swoim najbliższym otoczeniu".

Zarówno uczniowie jaki i rodzice chętnie zaangażowali się w akcję, przynosząc do szkoły dużą ilość elektrośmieci. Dodatkowo, poza zbiórką w Szkole Podstawowej dla klasy pierwszej oraz trzeciej - zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne dotyczące tej tematyki. Dzieci mogły dowiedzieć się czym są elektrośmieci i co się z nimi stanie po zakończeniu zbiórki.

Każdy z uczniów, który zaangażował się w akcję otrzymał pochwałę w Dzienniku Elektronicznym Librus. Po zakończeniu zbiórek najwytrwalsi ekolodzy otrzymają również nagrody rzeczowe.

Dzięki tak dużemu zaangażowaniu dzieci i rodziców udało się zgromadzić około 1000 sztuk elektrośmieci. Nie poprzestajemy jednak na tym sukcesie, następna zbiórka została zaplanowana na kwiecień. Liczymy na kolejne punkty w ramach akcji, które po jej zakończeniu zostaną zamienione na pomoce dydaktyczne. Jeśli uda się nam znaleźć w czołówce rankingu – możemy wygrać tablicę interaktywną dla szkoły!

Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania WSZYSTKIM! Zbiórka jest wielkim sukcesem nas wszystkich. 

20181106 124234 1

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj181
Yesterday240
Week421
Miesiąc5297
Wszystkie265375

Currently are 21 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli