Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Babci i Dziadka w klasach 0-1

W poniedziałek 21 stycznia naszą Szkołę Podstawową (a w zasadzie dwie najmłodsze klasy) zaszczycili swoją obecnością niezwykle ważni goście: babcie i dziadkowie naszych uczniów z klas 0 i 1.

Po przybyciu do szkoły zostali zaproszeni przez dzieci do świetlicy, gdzie odbył się występ. Pani Hanna Witecy pięknie powitała gości, a jeden z uczniów podziękował Bogu w modlitwie za to, że mamy babcie i dziadków. 

Chwilę później dzieci z ogromną czułością przedstawiły program artystyczny: recytowały wierszyki, przedstawiły mini-scenkę, zaśpiewały piosenki. Po części artystycznej wyjątkowi goście zostali obdarowani prezentami przez swoje wnuczęta. Czułości i wzruszeń nie było końca - łza zakręciła się w niejednym oku. Był też czas na wspólny taniec dzieci i babć, a potem pani Justyna Minkina zaprosiła wszystkich do wspólnych gier i zabaw.

Ten wzruszający i niezwykle miły czas zakończyły wspólne rozmowy przy suto zastawionych stołach.

Nasi uczniowie mają wspaniałych dziadków i babcie!

IMG-20190121-WA0004

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj67
Yesterday309
Week376
Miesiąc4081
Wszystkie285924

Currently are 35 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli