Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Marta Ciomek

MartaCiomek

Już w szkole podstawowej zauważyłam, że nauka angielskiego sprawia mi dużo więcej przyjemności i satysfakcji niż czas poświęcony innym przedmiotom. Ten zapał i zaangażowanie towarzyszyło mi przez wszystkie etapy mojej edukacji. Kiedy po maturze wybierałam kierunek studiów, zdecydowałam się na filologię angielską. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, co umożliwiło mi zdawanie egzaminu licencjackiego na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Później miałam przyjemność studiowania na Uniwersytecie Opolskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra.

 

Od 2011 roku jestem czynnym nauczycielem. W tym czasie miałam okazję uczyć w kilku rodzajach szkół, głównie językowych oraz współpracować z uczniami nie tylko w różnym wieku, ale i na różnym poziomie zaawansowania. W Szkole Podstawowej ETE pracuję od 2015 roku i był to do tej pory najbardziej intensywny okres w mojej karierze zawodowej, pełen wyzwań, ale i wielu powodów do radości.

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Nadchodzące wydarzenia

Nabór do SP ETE

Lekcje i konsultacje online - harmonogram

09.04 – 14.04.2020 – przerwa świąteczna (dni wolne)

16.04.2020 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

17.04.2020 – Koncert Wielkanocny w SP ETE

21.04 – 23.04.2020 – egzamin ósmoklasisty


 

 


Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli