Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Magdalena Kogut

Magdalena_Kogut

Język angielski towarzyszy mi w życiu odkąd pamiętam. Jako dziecko oglądałam bajki po angielsku, grałam w gry komputerowe w języku angielskim i śpiewałam anglojęzyczne piosenki. Później Rodzice posyłali mnie na dodatkowe lekcje i mimo moich protestów nie dawali za wygraną. Dzięki temu nie miałam trudności w szkole, a przy wyborze kierunku studiów uznałam, że angielski jest tym, na co chcę postawić. Wkrótce okazało się, że był to krok we właściwą stronę i teraz już nie wyobrażam sobie, że mogłabym wybrać inną drogę. 

Praca nauczyciela to dla mnie zaszczyt, ale też niemała odpowiedzialność. Cieszą mnie uśmiechnięte twarze dzieci i owocna współpraca z Rodzicami. Choć nie ma szkół idealnych ani ludzi, którzy nie popełnialiby błędów, wierzę, że wspólnie możemy stworzyć miejsce, w którym będziemy wszyscy czuli się dobrze, okazując sobie nawzajem szacunek, zrozumienie i wsparcie.

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Zasady naboru do SP ETE

plakat Nabór a3 2020

Nadchodzące wydarzenia

Nabór do SP ETE

Lekcje i konsultacje online - harmonogram

09.04 – 14.04.2020 – przerwa świąteczna (dni wolne)

16.04.2020 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

17.04.2020 – Koncert Wielkanocny w SP ETE

21.04 – 23.04.2020 – egzamin ósmoklasisty


 

 


Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli