Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Magdalena Kogut

Magdalena_Kogut

Język angielski towarzyszy mi w życiu odkąd pamiętam. Jako dziecko oglądałam bajki po angielsku, grałam w gry komputerowe w języku angielskim i śpiewałam anglojęzyczne piosenki. Później Rodzice posyłali mnie na dodatkowe lekcje i mimo moich protestów nie dawali za wygraną. Dzięki temu nie miałam trudności w szkole, a przy wyborze kierunku studiów uznałam, że angielski jest tym, na co chcę postawić. Wkrótce okazało się, że był to krok we właściwą stronę i teraz już nie wyobrażam sobie, że mogłabym wybrać inną drogę. 

Praca nauczyciela to dla mnie zaszczyt, ale też niemała odpowiedzialność. Cieszą mnie uśmiechnięte twarze dzieci i owocna współpraca z Rodzicami. Choć nie ma szkół idealnych ani ludzi, którzy nie popełnialiby błędów, wierzę, że wspólnie możemy stworzyć miejsce, w którym będziemy wszyscy czuli się dobrze, okazując sobie nawzajem szacunek, zrozumienie i wsparcie.

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Nadchodzące wydarzenia

15.04.19 r. - konferencja "Neurony lustrzane - czyli umysły bez granic"

18-23.04.19 r.  - wiosenna przerwa świąteczna

25.04.19 r. godz.17.30 - Koncert Wielkanocny w SP ETE

29.04.19 - 02.05.19 - zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 7:30 - 16:30

11.05.19 r. - drugi dzień Otwarty SP ETE w godz. 10:00 - 12:00

 

 


 

 


Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli