Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start 2009-2010 Dzień Drugi Uroczystości - Piknik i Pasowanie

Dzień Drugi Uroczystości - Piknik i Pasowanie

Email Drukuj PDF

09_piknik19 września uroczystości Szkół ETE miały już nieco bardziej "zabawowy" charakter, choć podniosłych chwil także nie brakowało. Przyjaciele Szkół, rodzice, absolwenci, nauczyciele i uczniowie spotkali się na corocznym Pikniku Szkół ETE, który rozpoczął się uroczystym Pasowaniem uczniów pierwszej klasy Szkoły Podstawowej (zobacz zdjęcia tutaj). Także "Pierwszaki" z Gimnazjum i LO złożyły rycerskie (już nieco bardziej żartobliwe...) ślubowanie Damom Ich Serc - Szkołom ETE i Wychowawczyniom Wink. Później wszyscy przenieśli się do ogrodu, gdzie w czasie Pikniku można było posmakować różnorodnych potraw, brać udział w zabawach sportowo-tanecznych i walczyć o zwycięstwo w przeciąganiu liny. Wszystkie konkurencje piknikowe ujęte są w konkurs, w którym klasy walczą o Dzień Wolny od Zajęć Dydaktycznych. Zdecydowanie można powiedzieć, że dopisali nam Goście, dobre humory i pogoda.

Dzień zakończył się Spotkaniem Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego ETE. Wieczorem, w ogrodzie i szkole przy grillu i kanapkach można było porozmawiać z koleżankami, kolegami i... nauczycielami, oczywiście Smile , obejrzeć zdjęcia, a przede wszystkim wspominać, wspominać, wspominać...

Uwaga!!!

Zwycięzcą konkurencji piknikowych została klasa Trzecia LO, która wygrała Dzień Wolny od Zajęć Dydaktycznych.

Miejce drugie zajęła klasa 3 G, a trzecie - klasa 2 G.  Należy dodać, że rywalizacja była bardzo duża, a punktacja wyrównana -  dziesiętne punktu decydowały o miejscu. Gratulujemy zwycięzcom!

 

Zdjęcia:

{morfeo 41}

Więcej zdjęć tutaj

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2010 09:55