Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku uczniowie SP ETE, po trzech miesiącach zdalnej nauki i kontaktu za pośrednictwem Skype’a, mogli zobaczyć się z rówieśnikami ze swojej klasy w szkole.

Zakończenie roku odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym, ale już sama możliwość spotkania „na żywo” kolegów i koleżanek oraz wychowawcy sprawiła, że pomimo wielu ograniczeń to był radosny czas. Tym razem pożegnanie roku zostało podzielone na tury, nie było również specjalnego programu artystycznego, ale przecież nie to było najważniejsze – najcenniejszy był czas wspólnego spotkania, dziękowania dzieciom, rodzicom i nauczycielom za mobilizację i ogromną pracę, jaką wykonali w czasie zdalnej nauki, był to również czas wręczania świadectw i nagród. Pandemia sprawiła, że mijający rok szkolny wyglądał zupełnie inaczej niż zwykle. Nie było łatwo, ale zarówno uczniowie, jak i nauczyciele SP ETE, dzielnie stawili czoła wyzwaniom związanym ze zdalnym nauczaniem.

Już teraz, zarówno dorośli, jak i dzieci z utęsknieniem czekają, by od września móc wrócić do codziennej nauki w szkolnych ławkach. Teraz jednak już czas na upragniony wypoczynek! Udanych wakacji i do zobaczenia w szkole!

 

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

WSPARCIE UCZNIÓW Z UKRAINY – PROJEKT ŚFL

logo ŚFL

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Miesiąc4107
Wszystkie556082

Currently are 11 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły 

logo ŚFL

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 ikona-mini-karuzeli

logo-konkursowelogo 

ku pokrzepieniu serctataWete

logo turniej pilki noznej 1turniej_zbijakaj.jpg 

 tutoring

DZIM