Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Rada Rodziców ETE
Rada Rodziców ETE

Skład Prezydium Rady Rodziców przy Zespole Szkół ETE na rok szkolny 2023/2024

Email Drukuj PDF

Skład Prezydium Rady Rodziców przy Zespole Szkół ETE na rok szkolny 2023/2024

          Przewodnicząca         – Aleksandra Chrapek

          Z-ca przewodniczącej – Mariusz Minkina

          Skarbnik                   – Anna Krasuska

          Sekretarz                  – Dorota Raniowska


Kontakt do Rady Rodziców - e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Informacje dot. wysokości składki na fundusz Rady Rodziców

Składki na rok szkolny 2023/2024 ustalono w wysokości:

  • 50 zł - od pierwszego dziecka,
  • 25 zł - od drugiego dziecko,
  •   0 zł - od trzeciego i kolejnego dziecka.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!


Numer rachunku bankowego Rady Rodziców:


Rada Rodziców przy Zespole Szkół ETE im. Alberta Schweitzera

ul. Franciszkańska 5, 44-100 Gliwice

Bank Spółdzielczy O/Gliwice

82 8457 0008 2008 0081 2254 0004

W tytule przelewu należy podać:

imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki konkursu na rok szkolny 2022/2023

W imieniu Rady Rodziców, jest nam niezmiernie miło przekazać informację o wynikach konkursu ogłoszonego przez Radę Rodziców zachęcającym do wpłat na Fundusz Rady Rodziców dla klas w SP i LO ETE w roku szkolnym 2022/2023:

  • 1 miejsce - klasa 2a SP – nagroda 300 zł– wychowawca Justyna Minkina,
  • 2 miejsce - klasa 5a SP – nagroda 250 zł – wychowawca Anna Różańska,
  • 3 miejsce - klasa 1a SP – nagroda 200 zł– wychowawca Hanna Witecy.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tegorocznym konkursie

Powodzenia !!!

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2023 20:47
 

Biblioteka szkolna w nowoczesnej odsłonie

Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców Szkół ETE już od września w naszych szkołach ruszy E-biblioteka!

System e-biblio dostosowany jest do potrzeb współczesnych uczniów, którzy mogą wyszukiwać książki z użyciem smartfona lub tabletu – szybko i wygodnie. Mobilny dostęp do biblioteki sprawia, że rezerwacja pozycji czy przedłużenie terminu wypożyczenia są możliwe w każdym miejscu i o każdej porze. Dla tych, którzy obawiają się, że zapomną zwrócić książkę, e-biblio ma specjalną funkcję – elektroniczne przypomnienia. System automatycznie wysyła wiadomość z informacją o zbliżającym się terminie zwrotu danego egzemplarza, jego przekroczeniu czy dostępności książki.

E BIBLIO

 

Nasze mikołajki

6 grudnia uczniowie z klas 0-6 SP pojechali do House of Air, by „w podskokach” świętować mikołajki! Nie była to jedyna atrakcja tego dnia, bo - po powrocie z wycieczki - szkołę odwiedził wyjątkowy i niepowtarzalny Mikołaj.

Co roku nasze mikołajki wyglądają inaczej, by było ciekawie i atrakcyjnie. Tym razem postanowiliśmy podążyć za prośbami większości uczniów i wybrać się do Parku Trampolin. Po zjedzeniu śniadania w klasach, dzieci pojechały autokarem do „Europy Centralnej”. Ogromna przestrzeń „House of Air” czekała tylko na nas, dlatego każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie – od najmłodszych do najstarszych uczestników wycieczki. Po powrocie był czas na odpoczynek i odwiedziny wyjątkowych gości! Do każdej z klas zawitali: Mikołaj, Pani Mikołajowa oraz ich pomocnicy. Nasz Mikołaj miał wprawdzie tradycyjny czerwony strój i wielki brzuch, ale nosił adidasy i nie posiadał brody! Dzieci szybko rozszyfrowały tożsamość gości, ale nikomu nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Pod przebraniami ukryli się uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy częstowali wszystkie dzieci słodkościami. W każdej klasie uczniowie witali przybyłych piosenką/kolędą specjalnie przygotowaną na tę okoliczność. Dziękujemy naszemu SU za tę miłą niespodziankę!

Zapraszamy do galerii zdjęć, dokumentującej świetną zabawę, zarówno w Parku Trampolin, jak i podczas klasowych odwiedzin Mikołaja.

Całość kosztów tej wycieczki dla klasy 5a została sfinansowana dzięki nagrodzie uzyskanej w konkursie ogłoszonym przez Radę Rodziców.

WhatsApp Image 2022-12-06 at 15.12.33

 

Ale dzień w AleGrze!

18 listopada klasa 3a - w ramach wygranej podczas Dnia Języków Obcych - wybrała się do sali zabaw AleGra.

Emocje związane z wyjściem towarzyszyły uczniom już kilka dni wcześniej – cały tydzień niecierpliwie oczekiwali na upragniony piątek. Nawet zimowa, a raczej zimna, aura nie ostudziła ich zapału. Po zjedzeniu śniadania w szkole i przypomnieniu wszystkich istotnych zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wyjścia, trzecioklasiści wyruszyli w drogę i po półgodzinnym spacerze dotarli do sali zabaw. Na miejscu czekały na nich miłe panie z obsługi i ogromna przestrzeń do zabawy – było wspinanie, zjeżdżanie, skakanie, zwisanie, czołganie, oj działo się, działo! To był dzień pełen wrażeń, ale dwie godziny intensywnego ruchu w połączeniu ze spacerem i tak nie wyczerpały wszystkich pokładów energii naszych trzecioklasistów!

Całe wyjście zostało sfinansowane z nagrody uzyskanej w konkursie ogłoszonym przez Radę Rodziców.

AleGra

 
Więcej artykułów…


Strona 1 z 2