Rok Szkolny 2012/2013
- Olivia Bergler osiągnęła szereg sukcesów w zawodach tenisa ziemnego. więcej
- Franciszek Ciuk zajął 2 miejsce w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym
- Sebastian Szeliga zajął 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Szachowych w Szachach w Suchym Borze
- Wojciech Garbacz zajął 2 miejsce w "Pucharze Jesieni" w Bydgoszczy
Rok Szkolny 2011/2012
- Sebastian Szeliga zajął 13 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów na 2012r w kategorii chłopców do lat 9 i zakwalifikował się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
- Maria Ochman zajęła 6 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w 2012r w kategorii dziewcząt do lat 9, wyrobiła III kategorię i zakwalifikowała się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
- Magdalena Śnietura zajęła 2 miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gliwice we Wspinaczce Sportowej.
- Aleksander Kozik zajął 9 miejsce, zaś Jakub Gołębiowski zajął 10 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu
- Wojciech Garbacz w Pucharze Rotaxa zajął 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. więcej
- Franciszek Ciuk zajął III miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w klasyfikacji chłopców do lat 10.
- Sebastian Szeliga zajął 12 miejsce, Maria Ochman 5 miejsce, Weronika Biernacka 7 miejsce, Mikołaj Radwański zajął 10 miesjce w III Międzynarodowym Turnieju Akademii Szachowej w Gliwicach. więcej
- Sebastian Szeliga zajął VI miejsce w II Ogólnoposkim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego
- Zuzanna Garncarz zajęła 3 miejsce w kategorii klas II, Marta Mieczkowska zajęła 6 miejsce w kategorii klas I w Olimpusku z języka angielskiego. więcej
- Wociech Garbacz VI miejsce w Pucharze Rotaxa więcej
- Sebastian Szeliga otrzymał III kategorię i zajął 12 miejsce w turnieju szachowym "34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011"
Rok Szkolny 2010/2011
- Sebastian Szeliga zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowycm Turnieju Judo Dzieci
- Wojciech Śliwiński zdoby IV miejsce, Iwo Hawrylewicz VI miejsce w Olimpusku
- Sebastian Szeliga zdobył IV kategorię szachową w TURNIEJU O PUCHAR PREZESA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
- Aleksandra Mysiakowska zdobyła I miesjce, zaś Emilia Jeziorska II miejsce w Konkursie Plastyczno-Ekologicznym
- Wojciech Garbacz zdobył III miejsce w Zawodach Pucharu Rotaxa
Magdalena Śnietura zajęła IV miejsce w I Gliwickich Zawodach Wspinaczkowych dla Dzieci i Młodzieży
Rok Szkolny 2009/2010
- Wojtek Śliwiński zajął 3 miejsce w konkursie plastycznym "Moja wycieczka do lasu"
- Ola Mysiakowska z klasy I zdobyła 3 miejsce w konkursie plastycznym: "Mój Prezent na Dzień Matki"
- Julia Raszka zdobyła nagrodę na V Międzynarodowym Biennale Sztuki Książki
- Michał Kaziewicz zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej Gliwickiej Ligi Pływackiej
Rok Szkolny 2008/2009
- Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastycznego Bohater mojej ulubionej książki
- IX Międzyszkolne Zawody Pływackie kl. I – III o Puchar Dyrektora SP 28 - Michał Kaziewicz (I Miejsce w kategorii Klasy I)
- XXI Międzyszkolnych Zawodach Pływackich dla uczniów szkół podstawowych - Michał Kaziewicz II miejsce (styl klasyczny)
- Zawody Pływackie "Dzień Dziecka 2009" - Michał Kaziewicz I miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym