Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  • Uczniowie: Jan Szaniewski klasa 5 (laureat), Tymoteusz Wrona klasa 5 (laureat), Jakub Król klasa 6 (laureat), Kacper Piotrowski klasa 6 (laureat) zdobyli nagrody w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „ Olimpus”; uczniów przygotowała p. Magdalena Kogut [więcej]
  • Uczniowie: Jan Szaniewski klasa 5 (laureat II stopnia), Zofia Grymanowska klasa 5 (laureat II stopnia), Jakub Król klasa 6 (laureat III stopnia), Bruno Królikowski klasa 6 (laureat III stopnia), Marcelina Stawiarska klasa 6 (laureat III stopnia), Tymoteusz Wrona klasa 5 (wyróżnienie), Julia Oborska klasa 5 (wyróżnienie), Zuzanna Kliber klasa 6 (wyróżnienie), Karolina Dziura klasa 6 (wyróżnienie), Natalia Konik klasa 6 (wyróżnienie) zdobyli nagrody w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „ Memory Master”; uczniów przygotowała p. Magdalena Kogut [więcej]
  • Uczniowie klasy 6: Natalia Konik, Jan Legierski, Pola Filipkowska, Czcibor Partyka, Bruno Królikowski (wyróżnienia) i Zuzanna Kliber (laureat) zdobyli nagrody w Konkursie „Galileo” z języka polskiego; uczniów przygotowała p. Justyna Cendrzak [więcej]
  • Uczniowie: Kamila Mieczkowska klasa 4 (wyróżnienie), Jan Szaniewski klasa 5 (wynik bardzo dobry), Tymoteusz Wrona klasa 5 (wyróżnienie), Marta Mieczkowska klasa 7 (wyróżnienie) zdobyli nagrody w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”; uczniów przygotowała p. Krystyna Dawid [więcej]
  • Uczeń klasy 5 Maksymilian Szeithauer zajął II miejsce (styl klasyczny) w zawodach Gliwickiej Ligi Pływackiej [więcej]
  • Uczennica klasy 3 Amelia Witomska zajęła I miejsce w XXII Miejskim Konkursie Recytatorskim; uczennicę przygotowała p. Żaneta Sojka [więcej]
  • Uczennica klasy 2 Małgorzata Gajdzik zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy „Prymus”; uczennicę przygotowała p. Żaneta Sojka [więcej]
  • Uczeń klasy 7 Aleksander Andruszkiewicz zajął II miejsce w etapie Wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Prawie; ucznia przygotowała p. Magdalena Wysocka [więcej]
  • Uczennica klasy 7 Marta Mieczkowska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego; uczennicę przygotowała p. Joanna Święcik-Patera [więcej]
  • Uczniowie klasy 6: Czcibor Partyka i Bruno Królikowski zajęli I miejsce w Konkursie Historycznym „Obrazy z dziejów Polski” [więcej]
  • Uczniowie klasy 5: Tatiana Sowa, Aleksandra Wysocka, Tymoteusz Wrona zajęli I miejsce w VI Dziecięca Konferencja Naukowa ,,Henryk Sienkiewicz Dzieciom’’; uczniów przygotowała p. Justyna Cendrzak [więcej]
  • Uczniowie klasy 6: Jan Legierski (laureat), Zuzanna Kliber (laureat), Natalia Konik (wyróżnienie) zdobyli nagrody w Konkursie „Albus” z języka polskiego; uczniów przygotowała p. Justyna Cendrzak [więcej]
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj82
Miesiąc1697
Wszystkie584998

Currently are 19 guests online

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

WSPARCIE UCZNIÓW Z UKRAINY – PROJEKT ŚFL

logo ŚFL

Nadchodzące wydarzenia

Plan lekcji na rok szkolny 2023/2024 

6.05.24r. - wycieczka klasy 3a do PZO w Gliwicach

7.05.24r. - spotkania z rodzicami w klasach 0-6 SP

14-17.05.24r. - wycieczka klas 4-6 do Łodzi

20.05.24r. - sklepik klasowy 3a

25.05.24r., godz. 10.00 - Rodzinny Piknik SP ETE

3.06.24r. - wycieczka klas 0-3 SP do Chlebowej Chaty w Górkach Małych

15.06.24r. - praktyczny egzamin na kartę rowerową

19.06.24r. - Konkurs Pięknego Czytania dla klas 1-3 SP

21.06.24r. - uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkołach ETE

 

 

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły 

logo ŚFL

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 ikona-mini-karuzeli

logo-konkursowelogo 

ku pokrzepieniu serctataWete

logo turniej pilki noznej 1turniej_zbijakaj.jpg 

 tutoring

DZIM