Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Sówki Konkurs „The Leader”

Konkurs „The Leader”

15 marca 2018 roku uczniowie klas 4, 5, 6 i 7 mieli okazję wystartować w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „The Leader” organizowanym przez Szkołę Językową Albion z Zabrza.

W naszej szkole w konkursie udział wzięło 16 uczniów. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 25 pytań jednokrotnego wyboru. Zagadnienia dotyczyły zarówno języka anielskiego, jak i wiedzy, często bardzo szczegółowej, na temat krajów anglojęzycznych. Zarówno w opinii uczniów, jak i nauczycieli, test nie należał do najprostszych. Wierzymy jednak w możliwości naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na wyniki, które wraz z ewentualnymi nagrodami organizator zobowiązał się przesłać do 10 maja.