Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start Projekty bez MASKI Protokół z posiedzenia jury VIII edycji Spotkań Teatralnych "BEZ MASKI"

Protokół z posiedzenia jury VIII edycji Spotkań Teatralnych "BEZ MASKI"

Email Drukuj PDF

Protokół z posiedzenia jury

VIII edycji  Spotkań Teatralnych "BEZ MASKI"

W dniach 19-20 marca 2018 r. w Domu Kultury w Szczygłowicach odbyły się VIII Spotkania Teatralne „bez MASKI".

Jury w składzie:

  • Grażyna Świątoniowska- pedagog, instruktor teatralny, nauczyciel, wieloletni praktyk w prowadzeniu dziecięcych grup teatralnych, organizator Integracyjnego festiwalu twórczości artystycznej "Kurtyna w górę" w Zabrzu
  • Pan Wojciech Kotylak- instruktor teatralny w MDK w Gliwicach, arteterapeuta, instruktor w WTZ Tęcza w Gliwicach, koordynator Śląskiego Nieprzetartego Szlaku
  • Pan Tomasz Molitor- Kierownik Regionalnego Laboratorium Kultury w Regionalnym Instytucie Kultury

podjęło następujące decyzje:

  • GRAND PRIX VIII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”dla Zespołu „Baj” ze Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Rybnika w przedstawieniu „Deszczowy poranek”,
  • wyróżnienie w I kategorii – Zespół „Kolorowe Pierwszaki” z SP nr 1 w Zabrzu w przedstawieniu „Ach jak cudowna jest Panama”,
  • wyróżnienie w II kategorii – Integracyjny Teatr Rzepka z SP nr 41 w Zabrzu w przedstawieniu „Piekło- Niebo”,
  • wyróżnienie w III kategorii – Zespół „Ładunki dodatnie” z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku w przedstawieniu „Między nami”,
  • wyróżnienie w V kategorii –dla „Teatru Fika” z POPP przy SP nr 1 w Świerklanach w przedstawieniu „Podróż przez życie”,
  • wyróżnienie w V kategorii – dla zespołu „Świetlik” z POPP w Czerwionce- Leszczynach przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w przedstawieniu „Pętla” Lyskach pod opieką Pani Renaty Markiewicz.

Wyróżnienia indywidualne:

  • Zofia Czołomiej - Żyrafa z przedstawienia „Magiczna Przemiana” z 1 Społecznej SP w Gliwicach,
  • Jan Popławski - Anioł z przedstawienia „Podróż przez życie” z POPP w Świerklanach,
  • Kamil Zientek - Pająk z przedstawienia „Pętla” z POPP w Czerwionce – Leszczynach,
  • Martyna Kruczalak - Toperz i Julia Mucha - Kura z przedstawienia „Chodź na słówko” teatru „SCENKA” z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej w Bielsku – Białej,
  • Michał Belkius - Pan Adams i Aneta Wałach - Pani Adams z przedstawienia „Między nami Adamsami” z Środowiskowego Domu Samopomocy, Ośrodek Matka Boża Uzdrowienie Chorych w Knurowie.

W pozostałych kategoriach jury nie przyznało wyróżnień. Rozdanie nagród nastąpi w piątek 23 marca o godzinie 16.30 podczas uroczystej gali w Domu Kultury w Knurowie (Szczygłowice, ul. Górnicza 1), na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zwycięzców oraz ich rodziny i przyjaciół, którzy z pewnością będą chcieli wspólnie świętować tak wspaniałe osiągnięcia.

4

 Tutaj filmy i więcej zdjęć>>

 

Poprawiony: wtorek, 20 marca 2018 21:09  

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Yesterday72
Week601
Miesiąc5896
Wszystkie331234

Currently are 7 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Projekty

bannerkaruzela

karuzelazjezykami

kolkohistgeo

wymianauslar1

bannerbezmaski

holandia

ang 

ekg

interblok

fraktale

 tutoring

Logo schools500reformation