Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Marta Troszok

troszok

Moje powołanie do pracy z dziećmi odkryłam jeszcze w liceum, kiedy jako nastoletnia dziewczyna miałam możliwość prowadzenia Szkółek Niedzielnych oraz opiekowania się dziećmi podczas parafialnych wyjazdów. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku "Pedagogika socjalno - opiekuńcza". Pracę w zawodzie zaczęłam niespodziewanie od roli nauczyciela wspomagającego oraz wychowawcy świetlicy integracyjnej, uczęszczając równocześnie na kurs doskonalący "Oligofrenopedagogiki" w ZNP w Gliwicach. Praca z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych nauczyła mnie wiele pokory i cierpliwości, a także tego, że Pan Bóg najlepiej wyposaża swoich pracowników, by realizowali przeznaczone im powołanie. Praca z dziećmi daje mi nieustanną radość i energię do działania.

Kocham zwierzęta. Uwielbiam sport szczególnie piłkę nożną, siatkówkę, jazdę na rowerze. Najbardziej lubię zielony - kolor nadziei.

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Budząca się Szkoła

logo budzącej się szkoły

Zasady naboru do SP ETE

plakat nabór 2022

WSPARCIE UCZNIÓW Z UKRAINY – PROJEKT ŚFL

logo ŚFL

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Miesiąc4103
Wszystkie556078

Currently are 17 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

logo budzącej się szkoły 

logo ŚFL

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW LOGO

 AKCJE

REK-PÓŁKLONI

 ikona-mini-karuzeli

logo-konkursowelogo 

ku pokrzepieniu serctataWete

logo turniej pilki noznej 1turniej_zbijakaj.jpg 

 tutoring

DZIM