Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  • Uczniowie klasy 3a zajęli II miejsce w VIII Miejskim Festiwalu Piosenki SzkolnejSzkolny Dzwonek [więcej]
  • Uczniowie klas piątych: Zuzanna Kliber, Czcibor Partyka, Bruno Królikowski, Jan Legierski, Aleksandra Izydorczyk, Natalia Konik zostali laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej [więcej]
  • Piątoklasiści w składzie: Marcelina Stawiarska, Jan Legierski oraz Karol Kotuła zajęli pierwsze miejsce w finale XVI Powiatowego Konkursu dla uczniów szkół podstawowych „MISTRZ TANGRAMU”, natomiast nasi szóstoklasiści w składzie Marta Mieczkowska, Jan Dorczak oraz Aleksander Kozik zajęli czwarte wśród zespołów z klas szóstych gliwickich szkół podstawowych [więcej]
  • Uczniowie klasy 3a zostali laureatami konkursu plastycznego "Zima w oczach dziecka". Ignacy Gornig - I miejsce, Marta Polok - II miejsce [więcej]
  • Elżbieta Solich (kl. IIIc) zajęła I miejsce w w XXV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej, duet Jakub Ostrowski (kl. IIIa) i Maja Przybyszewska (kl. IIa) otrzymał wyróżnienie [więcej]
  • Natalia Konik (5c), Aleksandra Izydorczyk (5c), Pola Filipkowska (5c), Jan Legierski (5c), Zuzanna Kliber (5c), Karolina Garczarczyk (4a), Jan Szaniewski (4a), Zofia Grymanowska (4a) zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu Galileo [więcej]
 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

  • 28.10.2015 Weronika Biernacka, Jakub Gołębiowski, Maciej Krych, Aleksander Pizoń zajęli 3 miejsce w VII edycji konkursu "Ekoturniej" o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice [więcej]
  • 16.11.2015 klasa 0 "Tropiciele" zajęła 2 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dary Jesieni” zorganizowanym przez SP 8 w Bojkowie [więcej]

  • 25.11.2015 klasa 0 "Tropiciele" zajęła 2 miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Kresowej, który został zorganizowany przez SP 8 w Bojkowie [więcej]
  • 26.11.2015 uczniowie klasy 3a: Julia Oborska i Jan Szaniewski zajęli 3 miejsce w IX Miejskim Konkursie "Zostań mistrzem tangramu" zorganizowanym przez SP 41 [wiecej]
  • 10.2015 uczniowie klasy V brali udział w ogólnopolskim konkursie MULTITEST z języka polskiego. Jan Dorczak zajął 6 miejsce w Polsce i został laureatem, zaś wyróżnienia otrzymali: Aleksander Andruszkiewicz oraz Marta Mieczkowska [więcej]
  • 14.01.2016 drużyna w składzie: Jan Legierski (4b), Kacper Piotrowski (4c) oraz Jakub Król (4c) zajęli 5 miejsce w swojej grupie wiekowej oraz drużyna w składzie: Emilia Adamczyk (5), Jan Dorczak (5) oraz Marta Mieczkowska (5) zostali wicemistrzami tangramu zajmując wysokie drugie miejsce w XV finale Powiatowego Konkursu dla uczniów Szkół Podstawowych miasta Gliwice i okolic „Mistrz Tangramu” przeprowadzonym w SP 16  [więcej]

  • 01.2016 klasa 0 "Tropiciele" zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym pt. ,,Bożonarodzeniowe dekoracje” zorganizowanym przez SP 8 w Bojkowie [więcej]

  • 01.2016 uczennice klasy 2c Pola Zoszak i Elżbieta Solich zajęły 2 miejsce w konkursie plastycznym pt. "Bożonarodzeniowe dekoracje" organizowanym przez SP 8 w Gliwicach [więcej]

  • 11.01.2016 uczniowie naszej szkoły pisali ogólnopolską olimpadę Olimpusek. Z klas drugich Kamila Mieczkowska zajęła 15 miejsce oraz Wiktor Rudek zajął również 15 miejsce [więcej]

  • 2.02.2016 uczennica klasy 4a – Pola Filipkowska zajęła 4 miejsce w Ogólnoposkim Konkurskie Galileo z języka polskiego  [więcej] 

  • 9.02.2016 uczeń klasy 3a – Jan Szaniewski zajął 2 mejsce w konkursie przyrodniczym pt. ,,I ty możesz zostać Marią Curie – Skłodowską, zorganizowanym przez SP 23 w Gliwicach [więcej]
  • 14.03.2016 duet: Maja Przybyszewska (1a) i Krzysztof Rożek (3b) zajęli 1 miejsce w XXIV Konkursie Piosenki Niemieckiej organizowanym przez Zespół Szkół nr 10 im. Prof. J. Groszkowskiego w Zabrzu – Mikulczycach pod patronatem Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego oraz Urzędu Miasta Zabrzei [więcej]

  • 17.03.2016 siedemdziesięciu pięciu uczniów z klas II - VI pisało Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Wynik bardzo dobry uzyskali: Jan Szaniewski kl 3a (2 miejsce w powiecie) oraz Aleksandra Izydorczyk kl 4b (2 miejsce w powiecie), natomiast wyróżnienia zdobyli: Michał Staniszewski, Jagoda Brzyska, Szymon Pienkiewicz, Jan Legierski, Karol Kotuła, Jakub Król, Pola FIlipkowska, Maksymilian Szeithauer, Paweł Szumski oraz  Marta Mieczkowska [więcej]
  • 15.03.2016 Jan Szaniewski – uczeń klasy 3a – uzyskał tytuł Miniomnibusa 2016 roku spośród wszystkich uczniów klas trzecich szkół podstawowych [więcej]

  • 27.04.2016 drużyna  w składzie: Zuzanna Kliber, Jan Legierski, Czcibor Partyka, Jakub Król, Karol Kotuła, zajęła 6 miejsce w VI EkoRajdzie o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice, którego organizatorami byli: Urząd Miasta Gliwice, Gimnazjum nr 10 im. I.J. Paderewskiego, Stowarzyszenie EkoGim10 i Górnośląskie Centrum Edukacyjne [więcej]

  • 29.04.2016 Julia Zawisza z kl. 6b oraz Marcelina Stawiarska z kl. 4c zostały wyróżnione w I edycji Konkursu Plastycznego "Rzecz o Hiszpanii" [więcej]

  • 10.05.2016 Kamila Mieczkowska z kl. 2b zajęła 1 miejsce w XII edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy PRYMUS zorganizowanego przez SP 5 w Gliwicach [więcej]

  • 19.05.2016 drużyna w składzie: Jagoda Brzyska (3b), Jakub Danis (3b) i Jan Szaniewski (3a) zajęła 1 miejsce w XX Miejskim Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym "Zielone Podchody" zorganizowanym przez SP 2 w Gliwicach [więcej]
  • 19.05.2016 uczennica klasy 1b  Małgorzata Rzeszutko – zajęła 1 miejsce w kategorii klas I w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno – Recytatorskiego zorganizowanego przez SP ETE w Gliwicach [więcej]

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

  • 10.10.2014 Weronika Biernacka, Kajetan Eksner, Iwo Hawrylewicz, Wojciech Śliwiński zajęli 3 miejsce w VI edycji konkursu "Ekoturniej" o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice [więcej]
  • Olivia Bergler z klasy IIIb została mistrzynią Gliwic w tenisie ziemnym [więcej]
  • 11.10.2014 Aleksander Kozik uczeń klasy IV na ogólnopolskich turniejach Polskiej Federacji Squasha (PFS) zdobył 1 miejsce w kategorii do 15 lat w turnieju B+ w Orzechu
  • 25.10.2014 Aleksander Kozik uczeń klasy IV na ogólnopolskich turniejach Polskiej Federacji Squasha (PFS) zdobył 1 miejsce w kategorii do 13 lat w turnieju B+ w Gliwicach, również na tym turnieju zdobył 1 miejsce w kategorii do 15 lat
  • grupa "0" - Mali Poszukiwacze Przygód zdobyli 1 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Dary jesieni" w kategorii przedszkole [więcej]
  • 18.11.2014 uczniowie Szkoły Podstawowej ETE brali udział  w XXVII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości odnosząc liczne sukcesy: Adam Rostek - 1 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2003, Sebastian Szeliga - 3 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2003, Kajetan Eksner - 2 miejsce stylem klasycznym rocznik 2003, Mikołaj Radwański - 3 miejsce stylem grzbietowym rocznik 2004, Weronika Biernacka - 3 miejsce stylem dowolnym rocznik 2003 [więcej]
  • 19.11.2014 Karolina Dziura z IIIc oraz Krzysztof Rożek z IIb zajęli ex aeque 3 miejsce w Konkursie Piosenki "Jesienne nutki", który odbył sie w  Zabrzu, w Studiu Artystycznym Maciej [więcej]
  • 26.11.2014 Karol Kotuła i Jan Legierski zwyciężyli w VIII Miejskim Konkursie "ZOSTAŃ MISTRZEM TANGRAMU" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Gliwicach, zdobywając tytuł Mistrzów Tangramu [więcej]
  • 27.11.2014 Pola Filipkowska zajęła 2 miejsce w kategorii "Solista klas 1-3" w V Przeglądzie Kultury Kresowej zorganizowanym przez SP nr 8 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach [więcej]
  • 9.12.2014  prace Natalii Zoszak z kl. Vb, Kaji Badellino z kl. Vb i Jakuba Gołębiowskiego z kl. Va zostały wyróżnione w konkursie plastycznym „Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy” organizowanym przez Szkołe Podstawową nr 36 w Gliwicach [więcej]
  • 8.12.2014 odbył się w naszej szkole finałowy mecz Szkolnego Turnieju WeyKicka. Zwyciężył w nim Aleksander Pizoń z klasy Va, 2 miejsce zajął Sebastian Szeliga również z klasy Va, 3 miejsce zajął Adam Chorzelski z klasy Vb [więcej]
  • 7.11.2014 odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody, sesja jesienna organizowana przez Olimpus. Laureatem tejże olimpiady w kategorii klas IV został Aleksander Andruszkiewicz zajmując 13 miejsca [więcej]
  • 18.12.2014 ucznnica klasy IV Marta Mieczkowska zdobyła wyróżnienie w XVIII  edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny [więcej]
  • 13.01.2015 uczennica klasy Ic Pola Zoszak zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym "Bożonarodzeniowe dekoracje" organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach. Pola została wyróżniona w kategorii: "ozdoby choinkowe" [więcej]
  • 13.01.2015  grupa Małych Poszukiwaczy Przygód zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach. Tematem XIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego były ,,Bożonarodzeniowe dekoracje”  [więcej]
  • 02.03.2015 grupa Małych Poszukiwaczy Przygód zajęła 1 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zima w oczach dziecka" w kategorii przedszkola zorganizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach [więcej]
  • 02.03.2015 uczeń klasy IIIb Jan Legierski zajął 2 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „I Ty możesz zostać Marią Curie-Skłodowską” przeznaczonym dla uczniów klas trzecich i szóstych szkół podstawowych pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Gliwicach oraz Prezydenta Miasta Gliwice organizowanym przez SP nr 23 w Gliwicach [więcej]
  • 8.01.2015 uczniowie naszej szkoły pisali ogólnopolską olimpadę Olimpusek osiągając bardzo wysokie wyniki. Z klas drugich Jan Szaniewski zajął 9 miejsce, z klas trzecich - Karol Kotuła (2 miejsce), Jakub Król (4 miejsce), Jan Legierski (7 miejsce), Aleksandra Izydorczyk (9 miejsce), Kacper Piotrowski (11 miejsce), Karolina Skorupka (11 miejsce), Maksymilian Szeithauer (12 miejsce), Natalia Konik (13 miejsce), Zuzanna Kliber (14 miejsce), Krzysztof Szatka (15 miejsce) [więcej]
  • 9.01.2015 uczniowie naszej szkoły pisali ogólnopolską olimpiadę Olimpusek z języka angielskiego zdobywają bardzo dobre wyniki. Wśród uczniów klas trzecich 11 miejsce zajęli: Jakub Król oraz Paweł Szumski, 14 miejsce zajeli: Jan Legierski oraz  Marcelina Stawiarska [więcej]
  • 26.03.2015 Aleksandra Wysocka uczennica klasy IIb zajęła 2 miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy "PRYMUS" zorganizowanym przez SP nr 5 w Gliwicach [więcej]
  • 26.03.2015 w ZSO Nr 12 w Gliwicach Brzezince odbył się drugi etap Konkursu Niemieckojęzycznej Poezji i Prozy Dziecięcej - Agata Gliklich uczennica klasy IIIa otrzymała Dyplom Wyróżnienia [więcej]
  • 14.04.2015 w SP nr 23 w Gliwicach odbyła się trzecia edycja konkursu plastycznego przeznaczonego dla uczniów świetlic szkolnych pt. "Pani wiosna" - Marcelina Stawiarska uczennica  klasy IIIc, Jagoda Brzyska uczennica klasy IIb oraz Barbara Bogacz uczennica klasy Ib zdobyły indywidualne wyróżnienia w konkursie [więcej]
  • 15.04.2015 Maksymilian Streb, uczeń klasy VI zdobył 3 miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „BRZECHWA DZIECIOM” zorganizowanym przez ZSG – Gimnazjum nr 1 im. Stefana Batorego w Gliwicach [więcej]
  • 21.05.2015 Anna Krych uczennica klasy 1a oraz Antoni Gorol uczeń klasy 1c otrzymali wyróżnienie w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego organizowanego przez naszą szkołę [więcej]
  • 29.05.2015 klasa 1a zwyciężyła w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosenne inspiracje" w kategorii kompozycja przestrzenna zorganizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach, indywidualnie w tej samej kategorii III miejsce zajęła Anna Krych uczennica klasy 1a. Natomiast w kategorii praca plastyczna wykonana dowolną techniką I miejsce wywalczyła Pola Zoszak uczennica klasy 1c [więcej]
  • 19.03.2015 czterdziestu uczniów z klas II - VI pisało Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Jan Szaniewski uczeń klasy IIa został laureatem tego konkursu, natomiast wyróżnienia zdobyli: Julia Oborska, Jakub Król, Karol Kotuła, Jan Legierski, Maksymilian Szeithauer, Pola Filipkowska, Aleksander Pizoń oraz Sebastian Szeliga [więcej]
  • 24.06.2015 na Krytej Pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach miało miejsce wręczenie nagród indywidualnych Gliwickiej Ligi Pływackiej „GLiP” - uczeń klasy VI Maksymilian Streb zajął 2 miejsce w kategorii chłopcy klas 5 - 6 [więcej]
 

Osiągnięcia uczniów

 Rok Szkolny 2012/2013

  • Olivia Bergler osiągnęła szereg sukcesów w zawodach tenisa ziemnego. więcej
  • Franciszek Ciuk zajął 2 miejsce w XIII Mistrzostwach Gliwic w tenisie ziemnym 
  • Sebastian Szeliga zajął 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Szachowych w Szachach w Suchym Borze
  • Wojciech Garbacz zajął 2 miejsce w "Pucharze Jesieni" w Bydgoszczy

  

Rok Szkolny 2011/2012 

  • Sebastian Szeliga zajął 13 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów na 2012r w kategorii chłopców do lat 9 i zakwalifikował się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Maria Ochman zajęła 6 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w 2012r w kategorii dziewcząt do lat 9, wyrobiła III kategorię i zakwalifikowała się do Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów.
  • Magdalena Śnietura zajęła 2 miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Gliwice we Wspinaczce Sportowej.
  • Aleksander Kozik zajął 9 miejsce, zaś Jakub Gołębiowski zajął 10 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu
  • Wojciech Garbacz w Pucharze Rotaxa zajął 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. więcej 
  • Franciszek Ciuk zajął III miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w klasyfikacji chłopców do lat 10.
  • Sebastian Szeliga zajął 12 miejsce, Maria Ochman 5 miejsce, Weronika Biernacka 7 miejsce, Mikołaj Radwański zajął 10 miesjce w III Międzynarodowym Turnieju Akademii Szachowej w Gliwicach. więcej 
  • Sebastian Szeliga zajął VI miejsce w II Ogólnoposkim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego
  • Zuzanna Garncarz zajęła 3 miejsce w kategorii klas II, Marta Mieczkowska zajęła 6 miejsce w kategorii klas I w Olimpusku z języka angielskiego. więcej
  • Wociech Garbacz VI miejsce w Pucharze Rotaxa  więcej 
  • Sebastian Szeliga otrzymał III kategorię i zajął 12 miejsce w turnieju szachowym "34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011"

  

Rok Szkolny 2010/2011

  • Sebastian Szeliga zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowycm Turnieju Judo Dzieci 
  • Wojciech Śliwiński zdoby IV miejsce, Iwo Hawrylewicz VI miejsce w Olimpusku 
  • Sebastian Szeliga zdobył IV kategorię szachową w TURNIEJU O PUCHAR PREZESA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 
  • Aleksandra Mysiakowska zdobyła I miesjce, zaś Emilia Jeziorska II miejsce w Konkursie Plastyczno-Ekologicznym 
  • Wojciech Garbacz zdobył III miejsce w Zawodach Pucharu Rotaxa 

Magdalena Śnietura zajęła IV miejsce w I Gliwickich Zawodach Wspinaczkowych dla Dzieci i Młodzieży

Rok Szkolny 2009/2010

  • Wojtek Śliwiński zajął 3 miejsce w konkursie plastycznym "Moja wycieczka do lasu" 
  • Ola Mysiakowska z klasy I zdobyła 3 miejsce w konkursie plastycznym: "Mój Prezent na Dzień Matki" 
  • Julia Raszka zdobyła nagrodę na V Międzynarodowym Biennale Sztuki Książki 
  • Michał Kaziewicz zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej Gliwickiej Ligi Pływackiej 

 

Rok Szkolny 2008/2009

  • Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastycznego Bohater mojej ulubionej książki 
  • IX Międzyszkolne Zawody Pływackie kl. I – III o Puchar Dyrektora SP 28 - Michał Kaziewicz (I Miejsce w kategorii Klasy I) 
  • XXI Międzyszkolnych Zawodach Pływackich dla uczniów szkół podstawowych - Michał Kaziewicz II miejsce (styl klasyczny)
  • Zawody Pływackie "Dzień Dziecka 2009"  - Michał Kaziewicz I miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym 
 


Licznik odwiedzin

Dzisiaj31
Wszystkie175563

Currently are 21 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe 1

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikonka