Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Terminy konsultacji nauczycieli

Terminy konsultacji w roku szkolnym 2018/2019

Prosimy o wcześniejsze umówienie się z nauczycielem 

Nauczyciel

Przedmiot

Data

Sala

 

Anna Sztyper

j. polski (kl. V)

poniedziałek, g. 14.35

s. 15 SP

Joanna Usarek – Gorol

j. polski (kl. IV, VI)

piątek g. 7.15

s. 19 SP

Justyna Cendrzak

j. polski (kl. VII)

wtorek, g.7.15

s. 24 GiLO

Joanna Święcik – Patera

j. polski (kl. VII)

wtorek, g. 7.15

s. GiLO

Krystyna Dawid

matematyka (kl. V, VI, VII)

czwartek, g. 7.15

s. 15 SP

Jolanta Kunc

matematyka (kl. IV, V)

wtorek, g. 7.15

s. 14 SP

Aleksandra Hernik

matematyka (kl. VIII)

czwartek, g. 15.30

s. GiLO

Marta Dziadkowiec

j. angielski (kl. I, III, IV)

czwartek, g. 13.45

s. 16 SP

Tomasz Januszewski

j. angielski (kl. V, VI, VII.VIII)

wtorek, g. 7.15

s. 17 SP

Magdalena Kogut

j. angielski (kl. II, V)

j. angielski (kl. VIII)

piątek, g. 13.45

piątek g. 14.35

s. 15 SP

s. GiLO

Karolina Hensoldt

j. angielski (kl. 0, II)

muzyka (kl. V, VII)

piątek, g. 7.15

s. 17 SP

Katarzyna Przybyszewska

j. niemiecki (kl. II, III, IV, V, VI, VIII)

środa, g. 15.25

s. 17 SP

Katarzyna Zapłata – Fidot

j. niemiecki (kl. II, IV, VII, VIII)

czwartek, g. 7.15

s. GiLO

Justyna Minkina

j. niemiecki (kl. 0, I)

piątek, g. 15.00

świetlica

Adrianna Kępińska

historia (kl. IV, V, VII)

historia i społeczeństwo (kl. VI)

środa, g. 7.15

s. 16 SP

Magdalena Wysocka

historia (kl. VIII)

piątek, g. 7.15

s. 26 GiLO

Monika Stęplewska

geografia (kl. IV, V)

biologia (kl. IV, V)

wtorek, g. 15.25

s. 19 SP

Maria Cader

przyroda (kl. VI)

chemia i biologia (kl. VII, VIII)

piątek, g. 7.15

s. 27 GiLO

Anna Różańska

technika (kl. IV, V)

zajęcia techniczne (kl. VI)

środa, g. 7.15

s. 13 SP

Katarzyna Krajcer

eduk. muzyczna (kl. 0-III), muzyka (kl. IV-VI)

poniedziałek, g.14.35

świetlica

Małgorzata Zielińska

plastyka (kl. 0-VII)

czwartek, g.15.25

pracownia plastyczna

Aureliusz Sobaszek

wychowanie fizyczne

wtorek, g. 15.25

pokój nauczyciel.

Wojciech Klimkowski

wychowanie fizyczne

poniedziałek, g. 16.10

pokój nauczyciel.

Anna Pilis

geografia (kl. VII, VIII)

eduk. komput. (kl. III)

informatyka (kl. IV, V)

zaj. komput. (kl. VI)

czwartek, g. 7.15

s. 26 GiLO

Agnieszka Kubik - Świerczyńska

fizyka (kl. VII, VIII)

poniedziałek, g. 15.25

s. 27 GiLO

Weronika Łabus - Mendrak

wiedza o społeczeństwie (kl. VIII)

wtorek, g. 7.15

s. GiLO

Anna Błaszczykowska

edukacja dla bezpieczeństwa

piątek, g. 15. 25

s. GiLO

Ilona Simek

informatyka (kl. VIII)

środa, g. 15.30

sala komputer.

Marcin Mokry

etyka (kl. IV-VIII)

wtorek, g. 15.25

s. GiLO

 


            

 

 


Nadchodzące wydarzenia

 12.03.19 r. - godz. 17.30 - konsultacje z nauczycielami dla chętnych rodziców 

14.03.19 r. - "Karuzela językowa" - międzyszkolny konkurs dla uczniów szóstych klas SP

 

16.03.19 r. (sobota), godz. 10.00 - Dzień otwarty Szkół ETE

 

20 - 22.03.19 r. - "Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek" dla uczniów klas 1-3 (język polski, matematyka, język angielski)

 

21.03.19 r. - "Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR"

21.03.19 r. - wyjście klas 0-1 do Mrowiska na spektakl muzyczny pt. "Legenda o Złotej Kaczce"

26.03.19 r. - "Mini-Karuzela ze Schweitzerem" - międzyszkolny konkurs dla uczniów trzecich klas SP

27.03.19 r. - wyjście klas 4-6 SP na musical dydaktyczny "Mikołajek - zderzenie dwóch światów"

 

01.04.19 r. - "Wewnątrzszkolny Konkurs Pięknego Czytania" dla uczniów klas 1-3 SP ETE

11.02.2019 r. - 24.02.2019 r. - ferie zimowe

11.02.2019 r. - 15.02.2019 r. - półkolonie zimowe

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj137
Wszystkie239916

Currently are 17 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli