Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Terminy konsultacji nauczycieli

Terminy konsultacji w roku szkolnym 2017/2018

Prosimy o wcześniejsze umówienie się z nauczycielem

 

Nauczyciel

Przedmiot

Data

Sala

Joanna Usarek – Gorol

j. polski (kl. V)

środa, g. 7.15

s. 19

Anna Sztyper

j. polski (kl. IV)

poniedziałek g. 15:25

s. 15

Justyna Czyżycka

j. polski (kl. VI)

poniedziałek, g.14.35

s. 19

Joanna Święcik – Patera

j. polski (kl. VII)

wtorek, g. 15.25

s. 24 (G i LO)

Krystyna Dawid

matematyka

(kl. IV, V, VI)

środa, g. 7:15

s. 15

Katarzyna Grzesiczek

matematyka

(kl. IV, VII)

czwartek, g. 7.15

s. 17

Marta Ciomek

j. angielski

(kl. 0, II, III, V, VI)

piątek g. 14.35

s. 15

Tomasz Januszewski

j. angielski

(kl. I, IV, V, VI, VII)

poniedziałek, g. 14.35

s. (G i LO)

Magdalena Kogut

j. angielski

(kl. I, IV, VI, VII)

poniedziałek, g. 14.35

s. (G i LO)

Katarzyna Przybyszewska

j. niemiecki

(kl. II, III, IV, V, VII)

wtorek, g. 15.25

s. 16

Magdalena Jawornicka - Oleś

j. niemiecki (kl. 0, I, III, V, VI, VII)

wtorek, g. 14.35

s. 16 

Adrianna Kępińska

historia, historia
i społeczeństwo

(kl. IV, V, VI)

poniedziałek, g. 15.25

s. 16

Magdalena Wysocka

historia (kl. VII)

wtorek, g. 7.15

s. 26 G i LO

Monika Stęplewska

przyroda                 (kl. IV, V, VI),   biologia (VII) poniedziałek, g.15.25 s. 14 

Anna Różańska

technika,zajęcia techniczne         (kl.IV, V, VI)

poniedziałek, g. 14.35

biblioteka

Krystyna Kosętka

edukacja muzyczna, muzyka (kl. 0-VII)

piątek, g. 14.35

s. 02

Małgorzata Zielińska

plastyka (kl 0-VII)

czwartek, g. 15.25

pracownia plastyczna

Aureliusz Sobaszek

wychowanie fizyczne

 poniedziałek, g. 7.15

pokój nauczyciel.

Wojciech Klimkowski

wychowanie fizyczne

poniedziałek, g. 16.00

pokój nauczyciel.

Anna Pilis

geografia (kl. VII)

czwartek, g. 7.15

piątek, g. 15.25

s. 26 G i LO 

Agnieszka Kubik-Świerczyńska

fizyka (kl. VII)

poniedziałek, g. 15.25         (co drugi tydzień)

s. 27 G i LO

Elżbieta Śliwińska

chemia (kl. VII)

czwartek, g. 7.15

s. 27 G i LO

Ilona Simek

zajęcia komputerowe (kl. VI)           informatyka (kl. VII)

środa g. 16:20

sala komputerowa (G i LO)

 

    

KONSULTACJE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM

Szanowni Państwo,

z uwagi na stały plan spotkań indywidualnych z uczniami, uprzejmie proszę o zgłaszanie się na konsultacje w umówionym wcześniej (telefonicznie lub osobiście) terminie.

Gabinet pedagoga szkolnego obecnie znajduje się w budynku Gimnazjum i Liceum, pok. nr 44 (na samej górze).

Dziękuję i zapraszam,

Katarzyna Marcinkiewicz 

Tel:  +48 507-443-792

            

 

 


Nadchodzące wydarzenia

Tutoring w SP ETE - rok szkolny 2017/2018

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj56
Wszystkie186068

Currently are 24 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe 1

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikonka