Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020 (w klasach 0-6)

Nauczyciel

Przedmiot

Data

Sala

Anna Sztyper

j. polski (kl. VI)

wtorek, g. 14.35

s. 16 SP

Joanna Usarek – Gorol

j. polski (kl. V)

piątek g. 7.15

s. 16 SP

Joanna Święcik – Patera

j. polski (kl. IV)

wtorek, g. 7.15

s. 19 SP

Krystyna Dawid

matematyka (kl. VI)

środa, g. 7.15

s. 15 SP

Jolanta Kunc

matematyka (kl. IV, V, VI)

wtorek, g. 7.15

s. 17 SP

Marta Dziadkowiec

j. angielski (kl. II, IV, V)

poniedziałek, g. 7.15

s. 14 SP

Tomasz Januszewski

j. angielski (kl. VI)

poniedziałek, g. 7.15

s. 15 SP

Edyta Wiśniowska

j. angielski (kl. 0, I, II, III)

czwartek, g. 13.45

s. 13 SP

Katarzyna Przybyszewska

j. niemiecki (kl. 0, I, II, III, IV, V, VI)

wtorek, g. 15.25

s. 17 SP

Katarzyna Zapłata – Fidot

j. niemiecki (kl. III, V)

czwartek, g. 7.15

s. 24 LO

Adrianna Białek

historia (kl. IV, V, VI)

środa, g. 7.15

s. 14 SP

Joanna Karczak – Maślankiewicz

geografia (kl. V, VI)

piątek, g. 14.35

s. 14 SP

Maria Cader

przyroda (kl. VI)

biologia (kl. V, VI)

piątek, g. 7.15

s. 27 LO

Anna Różańska

technika (kl. IV, V, VI)

środa, g. 7.15

s. 19 SP

Katarzyna Krajcer

eduk. muzyczna (kl. 0 - III), muzyka (kl. IV - VI)

środa, g. 7.15

s. 16 SP

Aureliusz Sobaszek

wychowanie fizyczne

wtorek, g. 7.15

aula

Katarzyna Krzyminska

wychowanie fizyczne

wtorek, g. 14.35

p. naucz.

Agnieszka Mokry

wychowanie fizyczne

piątek, g. 7.15

p. naucz.

Leszek Zając

informatyka (kl. IV - VI)

czwartek, g. 7.15

s. komp.

Małgorzata Zielińska

plastyka (kl. 0 - VI)

czwartek, g.15.25

p. plast.

       
 

 


            

 

 

Nadchodzące wydarzenia

15.11.2019 - I część mikołajkowych warsztatów ceramicznych dla klas 0-3

20.11.2019 - sklepik klasy 2a

20.11.2019 - konkurs z j. ang. "Forget me not" dla uczniów klas 4-8

21.11.2019 - wyjście klasy 4a do kina

26.11.2019, godz. 17.30 - spotkania z rodzicami uczniów klas 0-6 SP

do 29.11.2019 - I etap "Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego" dla klas 1-6

06.12.2019 - wyjazd klas 4-6 SP na warsztaty mikołajkowe do Zamku w Starych Tarnowicach

09.12.2019 - II część mikołajkowych warsztatów ceramicznych dla klas 0-3

09.12.2019 - spotkanie profilaktyczne z policjantem dla klas 6-8

13.12.2019 - II etap "Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficzno - Recytatorskiego" dla klas 1-6

17.12.2019, godz. 17.30 - konsultacje dla rodziców w Szkołach ETE

19.12.2019 - Koncert Kolęd w SP ETE

20.12.2019 - szkolne wigilijki

21.12.2019 - 01.01.2020 - zimowa przerwa świąteczna

02.01 - 03.01.2020 - zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w SP

06.01.2020 - dzień wolny


 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj50
Yesterday335
Week1047
Miesiąc6485
Wszystkie305503

Currently are 16 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli