Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Piknik Rodzinny

Niedziela kończąca maj 2015 r. była wyjątkowa dla całej społeczności naszej szkoły. Po raz kolejny spotkaliśmy się jako wielka rodzina na pikniku rodzinnym. Świętowanie rozpoczęły występy najmłodszych przygotowane pod okiem wychowawców klas. Mogliśmy zobaczyć, jak różnorodnie jesteśmy obdarowani. Była więc śląska godka, śpiewanie, recytacje,  życzenia. Nie zabrakło wykonanych własnoręcznie przez dzieci podarunków wyrażających miłość i wdzięczność dla Rodziców. Podziękowaliśmy także naszemu Bogu za wszystkie Mamusie, Tatusiów i prosiliśmy o błogosławieństwo dla naszych Rodzin. Organizatorzy festynu zadbali o różne atrakcje. Były zmagania sportowe wymagające zarówno sprawności fizycznej, jak i wiedzy z zakresu sportu (tu często nieoceniona okazywała się pomoc rodziców, zwłaszcza tatusiów). Ciało  wzmocnić można było przy domowych ciastach, sałatkach, pieczonej kiełbasce. Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym darczyńcom za wszystkie fanty. Loteria okazała się prawdziwym hitem, gdyż zaraz po występach artystycznych właśnie do tego stoiska ustawiła się kolejka jak z lat 80-tych. Fanty rozeszły się ja świeże bułeczki. Kto nie zdążył nabyć losu na loterii, mógł jeszcze wziąć udział w licytacji brawurowo poprowadzonej przez panią dyrektor. Szczęśliwymi zwycięzcami licytacji zostali Państwo Rożkowie, którzy będą mogli przyozdobić swoje mieszkanie pięknym zegarem prosto z Londynu. Tak, jak Samorząd Uczniowski deklarował, pieniądze zebrane w czasie loterii i licytacji przeznaczone zostaną na zakup siatek do bramek stojących na boisku, piłki i siatki do siatkówki i innych potrzebnych sprzętów sportowych. Każdemu, kto wziął udział w naszych piknikowych akcjach Samorządu i za każdą ofiarowaną złotówkę ogromnie dziękujemy.

Długa kolejka ustawiła się także do trampoliny. Przy dźwiękach muzyki nawiązywały się relacje. To był naprawdę dobry czas. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w jego przygotowanie.

 

Nadchodzące wydarzenia

Nabór do SP ETE

Lekcje i konsultacje online - harmonogram

09.04 – 14.04.2020 – przerwa świąteczna (dni wolne)

16.04.2020 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

17.04.2020 – Koncert Wielkanocny w SP ETE

21.04 – 23.04.2020 – egzamin ósmoklasisty


 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj210
Yesterday322
Week901
Miesiąc2925
Wszystkie343352

Currently are 28 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli