Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Sportu 2016

23 czerwca, w przeddzień uroczystości zakończenia roku szkolnego panujące nastroje były już bardzo wakacyjne. Dlatego też tego ostatniego dnia postanowiliśmy opuścić szkolne ławki na rzecz wskrzeszenia w uczniach naszej szkoły ducha sportowej rywalizacji. Zorganizowaliśmy Dzień Sportu.

Dzieci z wszystkich klas wzięły udział w rozgrywkach odbywających się na terenie całej szkoły. Po krótkim spotkaniu organizacyjnym i wspólnej rozgrzewce zawodnicy przystąpili do konkurencji. Najmłodsi (uczniowie klas I-III) tradycyjnie już walczyli w wyścigach rzędów o puchary przechodnie dla najsprawniejszych klas: pierwszej, drugiej i trzeciej. Swoich sił w tej konkurencji mogła spróbować również zerówka. Starsi (uczniowie klas IV-VI) podzieleni na sześć drużyn brali udział w trzech konkurencjach: piłka nożna, zbijak i przeciąganie liny. Po podliczeniu punktów ogólnej klasyfikacji wyłoniliśmy dwie zwycięskie drużyny LKS Amator oraz Zezowate Misie. Dla zdobywców pierwszego miejsca przygotowaliśmy bony na niepytanie obowiązujące przez cały, wybrany przez ucznia, dzień w następnym roku szkolnym. Drugie miejsce zwalnia od pytania na czas jednej lekcji :).

Większość konkurencji odbywała się na świeżym powietrzu, a pogoda tego dnia wyjątkowo nam dopisała. Nie możemy się już doczekać następnego Dnia Sportu!

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj68
Yesterday309
Week377
Miesiąc4082
Wszystkie285925

Currently are 19 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli