Szkoły ETE im. Alberta Schweitzera

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wybory

Drodzy uczniowie przed nami wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Komisja Wyborcza w składzie: Emilia Jeziorska, Julia Zawisza, Sebastian Szeliga, Jakub Gołębiowski, Jan Dorczak zachęca wszystkich uczniów do zapoznania się z regulaminem wyborów: regulamin wyborów

Lista kandydatów zatwierdzona przez Komisję Wyborczą dnia 28.11.2014

Klasy I - III

  1. Jagoda Brzyska (2b)
  2. Jakub Danis (2b)
  3. Pola Eksner (3a)
  4. Kamil Fornal (1b)
  5. Karol Góraczyński (3a)
  6. Lena Konik (1a)
  7. Karol Kotuła (3c)
  8. Jakub Kubec (3b)
  9. Julia Oborska (2a)
  10. Tymoteusz Skóra (1c)
  11. Marcelina Stawiarska (3c)
  12. Jan Stawiarski (1a)
  13. Melania Streb (1b)
  14. Jan Szaniewski (2a)
  15. Maksymilian Szeithauer (3b)
  16. Pola Zoszak (1c)

Klasy IV - VI

  1. Tobiasz Adamowicz (5b)
  2. Laila Bencharqui (4a)
  3. Szymon Bieniek (6)
  4. Weronika Biernacka (5b)
  5. Agata Pawluś (4a)
  6. Aleksander Pizoń (5a)
  7. Mikołaj Radwański (4a)
  8. Ewa Rożek (5b)
  9. Artur Twardzik (4a)

W piątek 5.12.2014 odbędzie się apel poranny dla SP ETE na auli. Prosimy wszystkich kandydatów startujących w wyborach o przygotowanie minutowego wystapienia celem zaprezentowania swoich programów wyborczych przed wszystkimi uczniami.

Prezentacja plakatów wyborczych wraz z programami wszystkich kandydatów 

 

Karta do głosowania:

karta

 

Nadchodzące wydarzenia

20.02.20 - konkurs "Karuzela ze Schweitzerem" dla uczniów klas piątych i szóstych SP, godz. 11.00

17.02.2020 – dyskoteka dla klas 4-6 SP w godz. 17.00-19.00

18.02.2020 – Dzień Babci i Dziadka w klasie 4a

21.02.2020 – bal karnawałowy dla klas 0-3 w godz. 9.30 - 11.45

05.03.2020 – Konkurs Karuzela językowa dla klas 7-8 SP

12.03.2020 – wyjście klasy 2a na spektakl "Dzieci z Bullerbyn"

18.03 – 20.03.2020  – Konkursy "Olimpusek" dla uczniów klas 1-3 SP

19.03.2020 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 

31.03.2020 – konsultacje z nauczycielami w Szkołach ETE w godz. 17.30-19.30

04.04.2020 – Dzień Otwarty Szkół ETE

09.04 – 14.04.2020 – przerwa świąteczna (dni wolne)

17.04.2020 – Koncert Wielkanocny w SP ETE

19.04 – 23.04.2020 – wyjazd klas 4a,6a na obóz językowy Euroweek

20.04 – 23.04.2020 – wyjazd klas 5a,5b,6b na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą

21.04 – 23.04.2020 – egzamin ósmoklasisty


 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj190
Yesterday284
Week735
Miesiąc4312
Wszystkie329650

Currently are 13 guests online

Do końca roku szkolnego pozostało
...

Nasze projekty

tutoring

DZIM

 

 tataWete

AKCJE 

REK-PÓŁKLONI

logo-konkursowe

logo turniej pilki noznej 1 

 turniej zbijakaj

ikona-mini-karuzeli